Bioderma szampon Node K

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Bioderma szampon Node K

Postprzez dora1000 » 07 Sie 2012, 16:34

Chciałam opisać pierwsze wrażenia z używania szamponu oraz emulsji z Biodermy Node K. Jak zawsze nasza Beatka dba o nas i tym razem też mi sprezentowała szampon i emulsje. Skorzystałam z tego produktu już trzy razy i mogę coś napisać. Może zacznę od tego że moja łuska na skórze głowy nie była w silnym stadium . Mialam na głowie łuskę, ale nie mocno grubą. Strzałem w dziesiątkę jest aplikator, który świetnie rozprowadza emulsję po skórze, a nie po włosach. Duży plus dla firmy. Emulsję nakłada się na 15 min, a potem zmywa się z tej serii szamponem. Z umyciem głowy nie ma żadnego problemu, a to chyba bardzo ważne dla nas :banan0 . Zwróciłam uwagę, że w trakcie trzymania balsamu na głowie strasznie zaczyna swędzieć mnie głowa. Mija z chwilą umycia głowy. Po trzech umyciach nie mam żadnej łuski, skóra nie jest napięta jak po innych szamponach. Nie czuje, żebym miała łuszczycę na głowie. Powiem tak jakbym miała w takim stanie skórę głowy to uwierzcie, że byłabym najszczęśliwszą osobą na tym świecie. :ladybug4
Może zaznaczę, że w balsamie i szamponie jest salicyl więc usuwa łuskę. Reszty składu nie znam bo pisze po francusku.
dora1000
 

Re: Bioderma szampon Node K

Postprzez kaska69 » 19 Sie 2012, 23:09

Dorka a wrzuć zdjęcie jak to cudo wyglada
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Bioderma szampon Node K

Postprzez dora1000 » 28 Sie 2012, 15:51

Kasiu wejdz na www.Bioderma.pl. Może jak będę w Poznaniu to się spotkamy? Podtrzymuje nadal że jest to dobry produkt. Przez urlop zaniedbałam głowę, ale znowu lecę tym szaponem i balsamem złuszczającym już drugi dzień i widze, że mam poprawe. Tylko ja nie robię wg. zaleceń. Pare dni po rząd będę smarowała i myła glowę ( w odstępach nie widać efektu). Potem odstawie i będę robiła wg.zaleceń.

Pozdrowionka.
dora1000
 

Re: Bioderma szampon Node K

Postprzez BEATA » 05 Wrz 2012, 18:50

Dora a ten szampon i emulsja są przeciwłupieżowy?? a nie konkretnie dla łuszczycy??
ja nie wim co z głową zrobiić nie mam takiej gróbej łuski tylko na czubku głowy taki nalot biały robię papkę z drożdży ale nie schodzi mi to do końca. I to nie jest czuć pod palcem ale sypie mi się z głowy.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Bioderma szampon Node K

Postprzez basia46 » 05 Wrz 2012, 18:59

Możesz to przesmarować clotrimazolum ze dwa razy
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Bioderma szampon Node K

Postprzez JuliaP » 06 Mar 2013, 19:05

Ja próbowałam szampon Node K i powiem szczerze, że sprawdził się niespecjalnie u mnie.
Łuskę miałam średnią, nie jakąś zadawnioną, po umyciu "sypało się" i skóra swędziała jak zwykle.
Pozatym ten szampon bardzo źle wpływał na moje włosy, strasznie je plątał, a po wysuszeniu miałam straszliwe siano bez połysku ( choć zawsze włosy mam "sypkie", przelatujące przez palce).

Skusiłam się tym, że miał działać przeciwświądowo dzięki wyciągowi z żółtokrzewu, niestety u mnie nie zadziałał ;)
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości

cron