Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Postprzez henia » 28 Paź 2012, 22:54

Z całej gamy produktów Sulphura, którą dostaliśmy do testowania w Ciechocinku(foto jutro bo coś mi ostrość siada);dziś za bary wzięłam się z tym
krem.JPG

mineralny krem siarczkowy z vit. A. Stosuję go przede wszystkim na dłonie, obecnie sterane remontem :twisted:

Krem w bardzo wygodnym pojemniku z pompką, co pomaga w aplikowaniu go. Bardzo szybko i dobrze wchłania się, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Skóra po wmasowaniu go, bardzo elastyczna, nie tłusta ale też brak tego co mi najbardziej przeszkadza-nie lepi się. Dziś po kąpieli, zaaplikowałam go sobie i na twarz :D Zapach kremu bardzo delikatny i przyjemny :brawo

Dziękuję firmie Sulphur, za możliwość przetestowania tego kremu. W kolejce czeka:Buska maska siarczkowa do ciała; i Buskie SPA siarczkowe :banan0
henia
 

Re: Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Postprzez Lenka » 02 Gru 2012, 20:37

witaj Heniu
a stosowałaś go na zmiany łuszczycowe , jakie on ma działanie nawilżające, złuszczające ?
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Postprzez Lenka » 02 Gru 2012, 20:38

czy polecałabyś go mojej córce, bo szukam czegoś dla niej
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Re: Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Postprzez henia » 03 Gru 2012, 11:39

Witaj Lenko :* co do działania kremu na zmiany ł., to trudno mi się wypowiedzieć, aktualnie jestem czysta, chociaż jakieś zgrubienie na pośladkach zaczynam znowu wyczuwać :evil:
Ale ten kremik jest bardzo pomocny w nawilżaniu skóry, u mnie się sprawdza szczególnie jeżeli chodzi o dłonie. Dodatkową jego zaletą est to, że po nałożeniu, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, czyli po wchłonięciu się, jest niewidoczny. Ponadto, oprócz siarki ma w swoim składzie też vit.A, czyli wszelkie szanse, by być nam pomocny :ladybug4
henia
 

Re: Mineralny krem siarczkowy z vit.A

Postprzez vitaminka » 22 Lut 2013, 16:33

Podobnie jak Henia jestem zachwycona tym komfortowym kremem.
buziaczki...
Antonia
Awatar użytkownika
vitaminka
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 621
Rejestracja: 24 Wrz 2012, 18:02


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron