PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY GŁOW

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY GŁOW

Postprzez basia46 » 12 Gru 2012, 11:23

PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY GŁOWY 225ML
Po przetestowaniu tego żelu muszę stwierdzić że jako jeden z niewielu dermokosmetyków świetnie się u mnie sprawdza zwłaszcza na głowie :gwiazdka
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez dora1000 » 12 Gru 2012, 12:11

Basiu ja także uwielbiam ten żel. Naprawdę dla mnie jest bardzo dobry. Skóra po nim jest delikatna i nawilżona. Co daje dobre efekty. Łagodzi przede wszystkim stany zapalne. Dlatego polecam Pharmaceris P PURI-ICHTILIUM ŻEL :banan1
dora1000
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Hala1 » 12 Gru 2012, 18:37

Ja również dołączam się do fanów tego żelu. Ja stosuję go przede wszystkim do mycia głowy. Skóra nawilżona, nie naciągnięta i bolesna, drobne zmiany wygładzone. Znajdzie u mnie swoje miejsce na stałe :gwiazdka9
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez dora1000 » 14 Gru 2012, 21:19

Dziś znowu otrzymałam PHARMACERIS żel od Beatki. Bardzo dziękuję. Tak naprawdę to żel zagościł już w moim domu na stałe i używam go codziennie. Mój mąż też używa pomimo, że nie ma łuszczycy. Jego skóra jest atopowa i dla niego się też sprawdza. Bardzo dobrze się pieni dzięki czemu wystarczy nie duża ilość żelu. Ciało jest naprawdę gładkie i przyjemne po kąpieli. Mam w domu całą batalię innych żelów, które odstawiłam do lamusa. Uważam, że warto kupić tej firmy żel. Jest droższy, ale bardzo wydajny i naprawdę super. Daję w skali od 1 do 10 ( 9) :banan1
dora1000
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez kaska69 » 01 Sty 2013, 13:45

też otrzymałam od Beatki- dzieki wielkie :kwiatek7
Ja uzywam ten żel do mycia głowy, bo uwielbiam jak sie świetnie pieni, i jak zmywam Squamax emulsję to juz po pierwszym myciu ładnie zmywało.
Moja rodzinka uzywała go pod prysznic i tez go sobie chwalą, Basia stwierdziła ze nie potrzeba po nim balsamów bo skóra juz jest nawilżona. U mnie zawsze wszyscy testuja dermokosmetyki -zeby zobaczyc czy dla normalnej skóry działaja lepiej niz u łuszczyka :banan0 I widzę ze działa równie dobrze dla jednych i drugich. :banan0

bardzo polecam :ladybug7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez dora1000 » 18 Sty 2013, 22:10

Muszę przyznać, że Pharmaceris żel jest naprawdę dobry. Swędziało mnie ciało już od paru dni. Ogólnie do kąpieli używam innych żeli. Żel Pharmaceris używałam tylko do mycia głowy. Teraz wypróbowałam go na całe ciało, zero swędzenia. Córka moja też ma ten problem i jej bardzo pomaga mimo, że nie ma łuszczycy. Dlatego warto biedroneczki w niego zainwestować. Mam dużo dermokosmetyków, które leżą w szafce, bo nie spełniły moich oczekiwań. PHARMACERIS P PURI- ICHTILUM jest godny polecenia.
dora1000
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Artur » 11 Lut 2013, 21:09

Od czasu odkrycia Biedronkowa zużyłem kilka opakowań żelu. Mogę z czystym sumieniem wystawić mu najwyższą notę. Zmniejszyło się uczucie swędzenia, napięcia skóry oraz sypanie łuski. Wieczorem smaruję skórę głowy maścią ochronną z wit. A, następnego dnia rano na mokrą głowę rozprowadzam żel i po około 10 minutach spłukuję. Zmiany ustępują. :banan0
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez marynarz » 11 Lut 2013, 21:27

Muszę też spróbować, tylko zastanawiam się czy po maści z wit A jest prosto umyć głowę, bo maść jest dosyć tłusta
marynarz
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Artur » 11 Lut 2013, 21:38

Należę do tych raczej mało zasobnych we włosy, ale ogólnie ze zmywaniem maści żel radzi sobie całkiem dobrze :D
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez basia46 » 11 Lut 2013, 22:31

Wydaje się tłusta jednak z włosów całkiem fajnie się zmywa
tłuściejszy jest Retimax
ochronna z wit A jest mniej tłusta i bardziej nadaje się na głowę
zmyjesz ją nawet zwykłym szamponem czy szarym mydłem
ja daje na dwie godz przed myciem i normalnie się zmywa co ma wsiąknąć w skóre wsiąka i niewiele zostaje na włosach przynajmniej u mnie
żel faktycznie działa super w połączeniu z tą maścią może okazać się wystarczający do leczenia głowy
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron