PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY GŁOW

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez lusia » 04 Maj 2014, 11:58

Witajcie.
Wygrałam zestaw w którym był właśnie ten żel. Powiem tak, wiele firm produkujących kosmetyki dla chorych na łuszczycę potocznie mówiąc żeruje na chorobie ludzi oferując produkty nie dość, że drogie to na dodatek jest ich jak na lekarstwo.
Jest wiele fajnych kosmetyków np: Mediderm, Squamax emulsja, który jest objętościowo dość spory i nie jest drogi.
Fakt, niema może w nich tak wspaniałych składników jak w innych droższych konkurencyjnych produktach, których po przeczytaniu składu na preparacie jest w zasadzie znikoma ilość i za tą znikomą ilość trzeba słono płacić.
Proszę mi wierzyć, przetestowaliśmy na sobie wszystkie dermokosmetyki jaki są dostępne na polskim rynku i tylko niewielka ich część jest naprawdę dobra i cena jest adekwatna do ilości zawartych w preparacie składników.
Jednym z tych kosmetyków jest właśnie w/w żel, oczywiście nie jest tani, ale zawarte w nim składniki i efekt po zastosowaniu jest właśnie adekwatny do ceny tego produktu.
Mąż, który miał problem z drobnym łupieżem po kilku myciach głowy łupież zniknął. Naprawdę szczerze polecam.
lusia
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Mar 2014, 15:44

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Szater » 04 Maj 2014, 16:56

wiemy ,wiemy...stosujemy :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez marynarz » 27 Lip 2014, 12:39

Dzień Dobry. Chciałem podziękować za próbki które otrzymałem na spotkaniu w Toruniu dzięki uprzejmości firmy PHARMACERIS.
Załączniki
Zdjęcie-0078.jpg
marynarz
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez gosia33 » 03 Sie 2014, 22:21

Witam . Ja także dziękuje za otrzymany żel do ciała. Miałam juz wczesniej możliwosc wyprubowania tego dermokosmetyku i jak dla mnie jest wart kazdych pieniedzy. Pięknie pachnie , idealnie nawilża skórę i pozostawia ja delikatna na wiele godzin. Produkt rewelacyjny i nie zamienie go na żaden inny do kąpieli. Pozdrawiam.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Szater » 04 Sie 2014, 08:51

Stosuje ten żel od lat,jestem z niego zadowolona i zawsze polecam,peanów jednak pisac nie zamierzam,wszak oczywiste że jak stosuję na okragło to znaczy że...działa na moją skóre. :banan0
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 09:27

Wybierałem się na to spotkanie, ale względy finansowe (naprawa auta) pożarła wszystkie oszczędności i niestety zatrzymały mnie w domu, ale dzięki Beatce dostałem trochę kosmetyków.
Podobnie jak Krysia, stosujemy codziennie od ponad dwóch lat z bardzo dobrymi efektami. Wiec jak najbardziej polecam, bo produkt jest naprawdę bardzo dobry. Na koniec dodam że żel bardzo dobrze zmywa rewelacyjnie wszelkie brudzące paskudztwa (cygnolina, prodermina) a Apteka Gemini ma najtańsze ceny nie tylko na produkty Lefrosch.
Załączniki
20140730_195605.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Janusz » 21 Paź 2014, 08:34

Wraz z żona stosujemy żel PHARMACERIS P do codziennej higieny ciała.na głowę stosuję zamiennie z szamponem Paraderm plus. bardzo dobry i sprawdzony produkt,polecam dla ludzi z kłopotami ze skóra głowy.
Janusz
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Sie 2014, 20:46

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Ewunia » 21 Paź 2014, 19:31

Jedyne co mogę napisać , że uwielbiam ten żel . Jest dla Mnie super:)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron