PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY GŁOW

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez kaska69 » 22 Lut 2013, 22:55

Zmyjesz maść z witaminą A, ja tym płynem zmywałam prodermine i zmyłam, jest naprwde świetny, tym bardziej ze nie ma wielu szamponów dla łuszczykow
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez basia46 » 23 Lut 2013, 06:56

Ja po przetestowaniu go
wszystkim go polecam
jak na mnie mało co działa tak ten żel zachwalam :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez BEATA » 24 Lut 2013, 14:43

Ja również też żel polecam już zużyłam 2 tubkę oczywiście od Beatki i powiem szczerze że jest super :gwiazdka6 mam taką delikatną po nim skórę, miłą w dotyku taką aksamitną :gwiazdka5 po za tym fajnie się pieni, na długo wystarcza , nie zamieniłabym go na żaden inny.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez magdzia_dab » 06 Mar 2013, 22:36

Używam żelu od kilku miesięcy i wiem już dziś, że nie zamienię go na inny kosmetyk. Cudownie się pieni, sprawia, że ciało jest doskonale nawilżone i znika uczucie napięcia czy świądu. Uwielbiam go!!!!!!!!!!Na stałe zagościł w moim domu a w łazience stoi na honorowym miejscu :brawo :brawo :brawo :buzka
Dziękuję firmie Pharmaceris a przede wszystkim Beatce, dzięki której zawsze go mam :buzka
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez kaska69 » 07 Mar 2013, 21:04

Dostałam na spotkaniu w Poznaniu ten żel i teraz bardzo mi sie przyda, bo ide do szpitala, i nie musze brac szamponu i płynu, tylko tę jedna dużą tubę płynu i wystarczy on na 2 tygodnie.
Bardzo dziekuję Firmie i Beatce :ladybug3
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Łaciata90 » 18 Paź 2013, 13:37

Po raz drugi otrzymałam ten żel (za co bardzo dziękuję). Za pierwszym razem używałam go tylko do mycia ciała, jakoś nie mogłam się przekonać do umycia nim głowy, z obawy przed tym jak będą zachowywały się moje włosy. Wczoraj się skusiłam i to co mnie zaskoczyło, to to, że nie swędziała mnie skóra głowy. Zwykle po umyciu mam rytuał drapania jej (tak, wiem, że nie powinnam, ale to jest silniejsze), a wczoraj, jakoś tak, nie odczułam tej potrzeby ;D Zatem polecam go szczególnie do mycia głowy!

Co do włosów, to umyłam je swoim zwykłym szamponem nie nanosząc go na skórę głowy i jest w porządku ;)
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez kaska69 » 19 Paź 2013, 20:51

Monia, tez dostałam ten żel ( dzieki wielkie) , juz kiedys pisałam ze to cudowne 2 w 1 , bo i do kapieli i jako szampon , a przy okazji skóra po kąpieli nie jest wysuszona i jest bardzo wydajny :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez Szater » 20 Paź 2013, 17:24

Jestem szczesliwa posiadaczka owego specyfiku,od dłuzszego juz czasu staram sie stosowac dermokosmetyki PHARMACERIS P,żelem myje ciało,na gowe stosowałam może ze dwa razy.Generalnie warte ceny,ja polecam ,osobiscie jestem bardzo zadowolona. :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez dora1000 » 24 Paź 2013, 13:34

Muszę też dodać coś od siebie. :wink: Firma PHARMACERIS zagościła na stałe w naszym domu, ale to nie pierwszy raz o tym pisze i nie chodzi tylko o żele, ale o inne produkty tej firmy. Używamy je w domu cała rodziną. Każy z nas ma ulubiony produkt który stosuje według swoich potrzeb.
dora1000
 

Re: PHARMACERIS P PURI-ICHTILIUM ŻEL DO MYCIA CIAŁA I SKÓRY

Postprzez BEATA » 17 Lis 2013, 16:57

Ja już się wypowiadałam na temat tego żelu ale napisze jeszcze raz :gwiazdka5 dla mnie on jest naprawdę bardzo dobry szczerze z ręką na sercu poleciłabym go każdemu :gwiazdka9 :gwiazdka9 teraz jestem w szpitalu więc nie musiałam również brać szamponu i mydła i mam 2 w 1. Oczywiście mam go od PANI BEATY więc dziekuję jej i FIRMIE. Ja już zużyłam go z 4 tubki oczywiście od PANI BEATY więc już go jakiś czas używam i dalej chwalę :kwiatek0 :kwiatek0
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron