Dermokosmetyki EPIONCE

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dermokosmetyki EPIONCE

Postprzez artsus » 21 Gru 2012, 22:03

Witam goraco, za sprawą Beatki dostałem od firmy Vitaco próbki kosmetyków Epionce.

Medical Barrier Cream - Krem do optymalnego nawilżania suchej, łuszczącej się szorstkiej skóry, uszkodzonej przez schorzenia skóry lub zabiegi naruszające powierzchnie skóry. Ponieważ nie zawiera substancji miejscowo uczulających, jest idealny dla skóry atopowej. Poprawia funkcję barierową skóry.

Lytic Gel Cleanser Żel oczyszczający - to najlepszy wybór dla skóry tłustej/z problemami. Żel skutecznie usuwa brud, tłuszcz i makijaż, bez nadmiernego wysuszania lub niepotrzebnego podrażniania.

Lytic Tx - Krem - opracowany dla skóry normalnej/mieszanej, Lytic Tx skutecznie oczyszcza pory, wygładza skórę i zmniejsza jej niedoskonałości. Redukuje podrażnienia i ilość czynników zapalnych związanych z trądzikiem, wypryskiem, trądzikiem różowatym i łuszczyca. Zawiera 2% kwas salicylowy.

Produkty Epionce są dosyć drogie bo 50ml kremu litycznego Lytic Tx kosztuje 229zł, dlatego mocno je po testuję i napiszę co z tego wynikło.
Załączniki
IMAG0176.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Dermokosmetyki EPIONCE

Postprzez kaska69 » 01 Sty 2013, 22:19

:ladybug7

Dzieki Beatce dostałam te same próbki co Artur.

na razie opiszę żel oczyszczajacy, bo zużyła go córa, ona się maluje- nie czesto ale jednak-, poza tym ma tradzik wiec dobre kremy po zmyciu makijażu są dla niej wskazane, zeby nie zniszczyc sobie buzi.Sstwierdziła, ze po tym kremie skóra na twarzy jest gładka, taka miekka, delikatna, bardzo nawilzona, jak wieczorem sie nakremowała to jeszcze rano skóra była ładna.

szkoda tylko ze próbki takie malutkie a cena zbójcza. :kwiatek8

ja od jutra zaczynam stosowac ten krem z salicylem ale tylko na dłonie, bo chce zeby tam jak najszybciej mi pomogło, za kilka dni opisze. :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Dermokosmetyki EPIONCE

Postprzez artsus » 14 Sty 2013, 14:31

Żel także potwierdzam, jest dobry, także krem barierowy. Niestety nie zauważalne efekty u mnie daje krem LyticTX. Może muszę dłużej po testować. W każdym bądź razie będę pisał dalej jakie są efekty.

2013-01-24 10:43
Kilka dni temu napisała do mnie firma Vitaco, od której dostaliśmy próbki z prośba o napisanie kilku słów jak sprawdza się linia Epionce. Odpisałem, że niestety u mnie efekt nie jest widoczny po stosowaniu z jednej próbek, chodzi o krem LyticTX.
Zaproponowano mi jeszcze jedną próbkę i stosowanie dwa razy dziennie na wybrany jeden obszar ciała.
Więc testuję i zobaczymy jakie bada efekty.

Dodatkowo zapytałem się dlaczego produkty Epionce są tak drogie, oto odpowiedź jaką otrzymałem;

Wysoka cena produktów Epionce jest efektem badań jakim zostały poddane produkty, aby dowieść ich skuteczności oraz bezpieczeństwa. Badania kliniczne przeprowadzone przez firmę zostały wykonane na całym produkcie a nie tylko na jego głównym składniku jak to jest stosowane powszechnie. Takie badania są niestety b. drogie.
Dla firmy jest to bardzo ważne aby pacjentom w USA (a teraz również w Polsce) oferować wysokiej klasy skuteczne produkty.
Reasumując produkty są dobre, skuteczne i bezpieczne i co najważniejsze przy ich cenie bardzo wydajne.


Reasumując, cena kremu litycznego za tubę 50ml 229zł i trzeba stosować długo a cena Maści Daivonex za tubę 30g 80zł gdzie efekty są widoczne praktycznie na drugi dzień. Może źle myślę ale cena co do efektu to spora różnica.
Bynajmniej u mnie jak na razie krem lityczny nie daje rezultatów, poza tym że ładnie pachnie. Zobaczymy przy częstszym stosowaniu.
Bardzo proszę piszcie tu o swoich rezultatach, bo wiem że kilka osób tez dostało próbki i może u nich występuje efekt poprawy stanu skóry.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Dermokosmetyki EPIONCE

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 10:31

Przypomniałem sobie że jakiś czas temu firma proponowała mi kolejne próbki, ale do tej pory się na nie nie doczekałem.
Co do skuteczności to niestety nie udało mi się tego potwierdzić, może tak by się stało, gdyby nie były tak koszmarnie drogie.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron