MEDIDERM

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MEDIDERM

Postprzez Gosiaczek68 » 19 Lut 2012, 20:59

Ja jakis czas temu używalam kremu Mediderm, nie tłuści i na pewno nie pozostawia plam. Dobrze sie wchłania i skóra jest przyjemna w dotyku, nie podraznia. Zapach też przyjemny mozna stosowac na fałdy skórne a zapach nie "kłuci" sie z zapachem z fałd np pod piersiami. Poza tym jest uczucie chłodzenia, dobry gdy skóra swedzi bo na pewno łagdzi świąd. No i przede wszystkim opakowanie duże i cena przystępna. :banan0
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MEDIDERM

Postprzez gerardbutler » 20 Lut 2012, 15:41

witajcie
Jestem nowa na forum.
dostałam od BT37 w prezencie własnie krem i emulsje mediderm
Moje odczucia po uzyciu tych kosmetyków?
Bardzo szybko sie wchłaniaja, skutecznie natłuszczaja skore.
Skóra jest dlugo nawilżona
tak wiec dziękuję i polecam z calego serca :brawo
Awatar użytkownika
gerardbutler
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 Lut 2012, 14:22

Re: MEDIDERM

Postprzez BT37 » 20 Lut 2012, 19:43

Witaj Aniu :gwiazdka6
Mam nadzieję, ze kosmetyki się nie tylko przydadzą, ale również opowiesz nam tu jak na ciebie działają i co jakis czas napiszesz nam tu o tym.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug7
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MEDIDERM

Postprzez gerardbutler » 21 Lut 2012, 11:47

witaj BT37 :gwiazdka na razie sie smaruje smaruje i zmiany nie sa tak widoczne :banan0 :banan0 :banan0
Ps.dzieki za avatar w profilu skad go masz?
Ostatnio edytowany przez Master of Chaoss, 21 Lut 2012, 23:06, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Avatar sie ma na dysku ;) jedna znajoma jest tez jego wielka fanka i podkradlem jej ze zbiorów ;)
Awatar użytkownika
gerardbutler
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 Lut 2012, 14:22

Re: MEDIDERM

Postprzez Jamajka » 21 Lut 2012, 17:20

Witam wszystkich,

Jestem nowa na forum, a na łuszczycę choruję około 7 lat. Przeważnie obchodzi się ze mną łagodnie, ale ostatnio było nieciekawie. W ubiegłym roku, będąc w ciąży miałam spory wysyp. Używałam kremu Mediderm. W mojej ocenie - rewelacja - skóra świernie nawilżona, grubiej smarowałam samą łuskę - poschodziło idealnie, a zmiany pod łuską były bardziaj różowe niż ognisto czerwone. Mimo, że w tej chwili nie mam czystą skórę (zostały mi tylko przebarwienia) to jeszcze co kilka dni się nim smaruję.

Pozdrawiam. :ladybug4
Jamajka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 Lut 2012, 14:47

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 27 Mar 2012, 22:35

Ja skonczyłam kosmetyki innej firmy, i zaczełam stosować Mediderm i powiem szczerze REWELACJA.
używam płynu do kapieli, skóra jest taka gładka, wyglada jakby ktoś połozył na niej lakier :banan0 , poniewaz mam wspólniczke- córke do tego płynu, stwierdziła po pierwszej kapieli ze moze brac udział w reklamie , bo ma takie gładkie nogi( chodziło o reklamę kremu do depilacji)
Krem- super nawilża , tak jak juz ktos tu napisła, place są rózowe a nie czrewone, wiec az tak mocno się nie rzucaja w oczy. poza tym szybko się wchłania
i NAJWAŻNIEJSZE....CENA....bardzo tanio biorac pod uwagę gramaturę....mam nadzieje ze taka zostanie..... :ladybug3

czekam tylko na szampon tej firmy.... :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez dosia :) » 28 Mar 2012, 09:15

potwierdzam w całej rozciągłości wypowiedzi powyżej MEDIDERM to super sprawa ,doskonale nawilża nawet skrajnie wysuszone i podrażnione zmiany ,przynosząc ogromną ulgę ,szybko się wchłania i bardzo długo pozostaje na skórze tz.nie trzeba że tak powiem co chwilkę dosmarowywać ,stosowany na twarz świetnie ją wygładza ,łuska robi się mięciutka a jak odrośnie z powrotem to jest delikatniejsza i cieńsza ,jedną tubkę dałam nawet siostrze dla niemowlaka gdzie skóra niemowląt jest delikatna i sprawdza się fantastycznie i cena która zachęca do kupienia a nie odstrasza co dla nas jest bardzo ważne .Podsumowując, gdzie stosowałam mnóstwo przeróżnych preparatów nawilżających ,łagodzących to MEDIDERM jest produktem doskonałym :brawo
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 22 Kwi 2012, 22:13

Czy u Was też trzeba sie prosić w aptece o te kosmetyki?
obiecywali mi w aptece , że nie bedzie z tym problemów......i to tylko obietnice. Od tygodnia czekam na krem i płyn do kapieli i cały czas słysze ze nie ma w hurtowniach......
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez puma » 29 Kwi 2012, 14:42

kaska ja zamawiam na stronie apteki "dbam o zdrowie" i odbieram sobie w aptece. w normalnej sprzedaży też trudno mi dostać ale po zamówieniu jest :)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: MEDIDERM

Postprzez Gosiaczek68 » 29 Kwi 2012, 14:44

Też miałm problem z zakupem Medidermu, ale tak maszerowałam do apteki co drugi dzień, że teraz w ciągłej sprzedazy jest. Stoi sobie na półeczce w widocznym miejscu. :banan0
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron