MEDIDERM

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 29 Kwi 2012, 22:14

juz dostałam, ale chodze czesto do tej apteki i obiecano mi, że bedzie w maju juz w ciagłej sprzedazy, zobaczymy.....
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez dosia :) » 11 Maj 2012, 21:12

ja teraz też zamawiam przez internet w aptece "dbam o zdrowie" i w ciągu 24 godz. już jest nawet przysyłają smska jak się zaznaczy taka opcje że zamówiony towar jest do odbioru i pani w aptece powiedziała mi że takie zamawianie przez internet jest o wiele tańsze niż sama apteka by zamówiła :brawo

http://www.doz.pl/apteka/s0_0-Szukaj?value=mediderm
dosia :)
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 39
Rejestracja: 27 Lut 2012, 14:38

Re: MEDIDERM

Postprzez basia46 » 22 Cze 2012, 12:51

Przetestowałam krem z tej serii ja mogę go zastosować tylko na nogi córka chwali sobie go na dłonie
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MEDIDERM

Postprzez Gosiaczek68 » 27 Lip 2012, 15:29

Na spotkaniu w Częstochowie firma Farmina obdarowął nas dermokosmetykami.
Krem do ciała Madiderm
http://www.farmina.pl/items.php?cat=22&id=49

Już znałam wcześniej, bardzo dobrze sie sprawdza, świetnie likwiduje uczucie suchości skóry, dobrze nawilża. Sprawdza się również we fałdach skórnych i miejscach intymnych. Łagodzi świąt i zapobiega pęknięciom skóry, co jest bardzo ważne przy fałdach skórnych.

Nastepne cudo to emulsja pod prysznic
http://www.farmina.pl/items.php?cat=22&id=52
Zaskakuje na początek tym że sie nie pieni, ale tez wystarczy niewielka ilość by umyć ciało. Skóra jest po nim dobrze nawilżona, Jest wyposazony w pompke co ułatwia stosowanie. Można równiez stosować dla dzieci od pierwszego miesiąca zycia.

Następny produkt to emulsja do kąpieli
http://www.farmina.pl/items.php?cat=22&id=48

Emulsja podobie jam poprzednie preparaty jest bezzapachowa, dobrze nawilża i natłuszcza skórę, po kąpieli skóra jest elastyczna i lekko tłusta, przez co wydaje sie że nie potrzebuje juz nawilżenia, długo utrzymuje si na skórze ale mimo wszystko potrzebne jest nawilżenie po takiej kąpieli. Emulsję podarowałam osobie która bardziej jej potzrebuje, mam nadzieję ze spełni swoja role.

Otrzymaliśmy równiez maść z vitA Retimax1500, maść stosowałam podczas pierwszego mojego kontaktu z dziegciami, świetnie natłuszcza chorobowo zmienione miejsca, likwiduje łuskę. W moim przypadku Retimax1500 zasługuje na uznanie. :brawo :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: MEDIDERM

Postprzez waldek68 » 27 Lip 2012, 21:19

Podobnie jak Gosia musze tu pochwalic masc z witamina A .Nie stosowalem innych dermokosmetykow na razie ale pojawily mi sie na twarzy przy nosie nieciekawe zmiany i masc ta idealnie mi to lagodzi .Polecam Retimax1500 z witamina A ...godny uwagi .
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: MEDIDERM

Postprzez basia46 » 30 Lip 2012, 08:59

emulsja pod prysznic, emulsja do kąpieli,Krem do ciała Madiderm
jako że też dostałam w/w produkty na spotkaniu wyrażę i swoją opinie
a więc u mnie szału nie ma ale nie ma też pogorszenia a to już coś,za krótko stosuje żeby zaobserwować więcej
u córki która stosowała krem znacznie dłużej katastrofa na początku fajnie jej natłuszczał dłonie, była zadowolona do czasu silniejszego stresu i pogorszenia :(
jeśli chodzi o Retimax wolę ochronną jednak, jest mniej tłusta i szybciej się wchłania ale i Retimax jest w porządku przy bardziej suchej skórze, także stosuje je zamiennie
córka woli jednak Retimax i u niej on lepiej działa
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: MEDIDERM

Postprzez majka » 26 Sie 2012, 14:01

Jako, ze i ja zostałam obdarowana przez firme Farmina róznymi kosmetykami więc mogę się również podzielić swoimi uwagami. Zarówno Mediderm krem jak i Retimax spełniaja swoją rolę doskonale. dobrze nawilżają suchą skórę, natłuszczają, co powoduje zmniejszenie świądu i lepszy wyglad estetyczny skóry. Muszę przyznać, że jestem tak samo zaskoczona z przyjemnością zarówno działaniem jak i niska cena tychże produktów. Dziękuję firmie Farmina za prezent :ladybug7
majka
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 Cze 2012, 09:45

Re: MEDIDERM

Postprzez jasiu » 08 Wrz 2012, 10:36

Ostatnio zamówiłem przez internet w aptece Dbam o zdrowie krem Mediderm puszkę 500 gram dodatkowo bo zamówienie musiało mieć minimum 20 zł domówiłem: Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A, 30 g http://www.doz.pl/apteka/p62627-Retimax_1500_masc_ochronna_z_witamina_A_30_g i jestem zdziwiony działaniem tej maści. Dobrze natłuszcza a zmiany zaczęły bladnąc i powoli znikać. tubka mała szybko się skończyła wiec zamówiłem pięć sztuk w poniedziałek będą do odbiory w aptece. i zaczynam dalej smarować Judytkę. Zobaczymy jak dalej będzie działać jak na razie jest dobrze. :gwiazdka9 :ladybug4
jasiu
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 21 Lip 2012, 19:56
Miejscowość: Lipno

Re: MEDIDERM

Postprzez henia » 27 Paź 2012, 19:47

Od wczoraj zaczęłam testować ten nowy krem Farminy Mediderm plus.
Na poczatek, róznica w składzie - nowy krem został wzbogacony o Urea Pura 5% i Natrii Lactatis/Acidum Lacticum 5%; o ile mocznik rozpoznaję/odczytuję, o tyle natrii lactatis to dla mnie.... ciemość :?

Krem dobrze rozprowadza się na skórze, dobrze się wchłania(choć po posmarowaniu, trzeba chwilkę odczekać do pełnego wchłonięcia się go); jest bez zapachu; nie podrażnia. Tak naprawdę, to na dziś nie zauważyłam różnicy w obu kremach. Zobaczę co pokaże czas.

Do produktów Farminy przekonałam się już dawno. Używam ich nie tylko na skórę zmienioną chorobowo. Za dobrym działaniem, stoi też niska cen :brawo
henia
 

Re: MEDIDERM

Postprzez BT37 » 27 Paź 2012, 21:36

Mleczan sodu Heniu lub inaczej sól sodowa kwasu mlekowego :gwiazdka6
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron