MEDIDERM

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 28 Sty 2012, 22:26

Witam wszystkich
Otrzymałem do przetestowania zestaw kosmetyków Mediderm.Przeznaczonych dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry. W skład zestawu wchodziła emulsja do kąpieli emulsja pod prysznic i krem. Stosuje mediderm od tygodnia i chciałbym podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami, moją opinią na ich temat. Tak więc jestem bardzo zadowolony efektami!!!!! Działa łagodząco nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Łatwo się rozprowadza po ciele. Szybko się wchłania i świetnie nawilża skórę. Długo pozostaje uczucie natłuszczenia nie brudzi ubrań. Po zastosowaniu złagodziło mi świąd. Nie mam po nich żadnych uczuleń i podrażnień. Tak jak napisałem stosuję dopiero tydzień ale efekty już są widoczne. Jestem bardzo zadowolony. Za kilka dni napisze wam dalsze efekty. :ladybug8
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 29 Sty 2012, 22:46

Waldku, czy mozesz wstawic zdjecie jak wyglada ten krem? :kwiatek4
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 30 Sty 2012, 11:03

medie.JPG
Na życzenie wstawiam fotke całego zestawu
:serduszka
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 30 Sty 2012, 19:42

dzięki za zdjęcia i proszę o opis każdej buteleczki :gwiazdka5 , która co zawiera i do czego służy.

na oko wyglądają ładnie :gwiazdka
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 17 Lut 2012, 19:30

med1.JPG
Emulsja pod prysznic wskazana dla osób chorych na łuszczycę,egzemę i atopowe zapalenie skóry.
Jest to specjalny preparat myjący nie pieniący się ,o właściwościach nawilżających .Delikatnie myje ,przynosząc ulgę w ekstremalnych stanach suchości,charakterystycznych dla łuszczycy,egzemy i atopowego zapalenia skóry.Emulsja poprawia komfort życia nie wysusza łuszczącej sie i skłonnej do podrażnień skóry.Utrzymuje właściwy poziom nawilżania. Emulsja nie zawiera substancji zapachowych i barwników,nie wywołuje podrażnień i uczuleń.
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 17 Lut 2012, 19:58

med4.JPG
Emulsja do kąpieli o właściwościach nawilżających i natłuszczających.Działa łagodząco przynosząc ulgę suchej skórze.Poprawia komfort życia,pielęgnuje popękaną,łuszczącą się i skłonną do podrażnień skórę.Łagodzi świąd i pieczenie,działa kojąco na podrażnienia.Emulsja nie zawiera substancji zapachowych i barwników,nie wywołuje podrażnień i uczuleń.Przeznaczona jest dla osób z łuszczycą , egzemą i atopowym zapaleniem skóry.
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 17 Lut 2012, 20:12

medd.JPG
med 3.JPG
Krem wskazany dla osób chorych na łuszczycę,egzemę i atopowe zapalenie skóry.Krem zapewnia właściwą pielęgnację skóry,przynosząc ulgę w ekstremalnych stanach suchości.Tworzy warstwę ochronną nawilża i zapobiega utracie wody.MEDIDERM krem poprawia komfort życia,działa łagodząco.redukuje łuszczenie skóry.Może być stosowany na duże powierzchnie ciała ,nie brudzi ubrania i pościeli.Łatwo się rozsmarowuje ,szybko wchłania i nie daje uczucia natłuszczenia.Dotępny w 100g i 500g opakowaniach.
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 18 Lut 2012, 19:15

Witam wszystkich!!!!!!!Chciałem się podzielić z wami opinią po dłuższym stosowaniu kosmetyków MEDIDERM.Stosuję je już około miesiąca i jestem bardzo zadowolony z efektów.Skóra jest bardziej nawilżona,i lepiej reaguje na maści lecznicze.Z cała odpowiedzialnością mogę polecić kosmetyki mediderm wszystkim.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!W razie jakiś pytań proszę pytać :ladybug4
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: MEDIDERM

Postprzez kaska69 » 19 Lut 2012, 19:57

Waldek napisz mi czy ten krem jest tłusty, ja szukam kremu który bardzo szybko się wchłania, pracuję w biurze więc nie mogę pisac dokumentów w tłustych łapkach :gwiazdka6
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: MEDIDERM

Postprzez waldi380 » 19 Lut 2012, 20:11

WITAM KASIU.Ten krem bardzo szybko sie wchłania i nie brudzi ubran.Na skórze długo zostaje uczucie nawilżenia.Myśle ze nie bedzie pozostawiał tłustych plam na dokumentach.
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron