blue cap szampon

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

blue cap szampon

Postprzez dora1000 » 18 Sty 2013, 22:24

Za namową naszej koleżanki Heni zakupiłam szampon blue cap. Dostać ten produkt to też graniczy z cudem, ale w końcu udało się. Kupiłam go praktycznie córce, która ma problemy ze skórą głowy bardzo nasilone swędzenie i ranki od drapania. Zaletą tego szamponu jest miły zapach, konsystencja biała w dotyku jak balsam. Do regularnej pielęgnacji przebiegu łuszczycy, łojotowego zapalenia skóry oraz łupieżu. Zmniejsza złuszczanie i łagodzi świąd. Tak pisze producent. Obie z córką będziemy go stosować. Za jakiś czas opisze czy jest godny polecenia. Produkt nie jest tani bo kosztuje od 54 zł nawet do 70 zł dlatego postaram się sumiennie opisać przebieg zachowania się mojej łuszczycy na głowie :ladybug3
dora1000
 

Re: blue cap szampon

Postprzez dora1000 » 05 Lut 2013, 14:38

Po dłuższym użytkowaniu Blue Cap mogę powiedzieć napewno, że swędzenie ustaje po tym szamponie. Pomaga dla mnie i mojej córci. Produkt nie należy do tanich, ale w naszym przypadku się sprawdza.
dora1000
 


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron