DEXERYL

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

DEXERYL

Postprzez marynarz » 05 Lut 2013, 12:40

Od września do pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo używam kremu DEXERYL. Jest to krem ochronny do skóry nie leczy objawów, lecz pozwala pielęgnować skórę w moim przypadku w sposób prawidłowy. Dzięki miękkiej parafinie białej i parafinie ciekłej nie odczuwam swędzenia, skóra w miejscach chorobowych jest delikatna, dobrze nawilżona. Podczas zeszłorocznego pobytu w szpitalu na oddziale dermatologicznym podobne pozytywne opinie wyrażało również kilka innych osób stosujących DEXERYL zarówno przy łuszczycy jak i AZS.
marynarz
 

Re: DEXERYL

Postprzez agata » 23 Lut 2013, 20:04

Używałam kremu DEXERYL kilka miesięcy, dla mnie rewelacyjny, doskonale się wchłania, bezzapachowy, rewelacyjnie nawilża nie pozostawiając śladów na ubraniach, pozostawia uczucie gładkiej skóry, również tej pokrytej zmianami chorobowymi. Kolejny atut to cena, za opakowanie 500g zapłaciłam 37zł. Niestety obecnie nie używam, gdyż moja Ł....... potrzebuje ciągłych zmian :(
agata
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 31
Rejestracja: 09 Sty 2013, 12:43

Re: DEXERYL

Postprzez marynarz » 24 Wrz 2013, 15:04

Z uwagi na to, że większość preparatów opisywanych na forum to produkty sponsorowane przez firmy, które goszczą na spotkaniach biedronkowa chciałbym polecić do nawilżania rewelacyjny dermokosmetyk DEXERYL , który uważam za produkt NR 1 :gwiazdka7
marynarz
 

Re: DEXERYL

Postprzez Szater » 24 Wrz 2013, 17:02

a ja kocham swoja Ziaje,ich masła do ciała i olejek arganowy :brawo
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: DEXERYL

Postprzez Artur » 24 Wrz 2013, 21:34

Czy dermokosmetyk Dexeryl można stosować na skórę głowy ? Po kilku latach w miejscach zmian pojawiła się zdrowa skóra ale od dawna stosowany Mediderm teraz powoduje uporczywe swędzenie i pieczenie. Problem dotyczy tylko skóry głowy, na innych częściach ciała sprawdza się dobrze .
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: DEXERYL

Postprzez puma » 26 Wrz 2013, 19:08

na swędzącą głowę polecam emolium do suchej skóry głowy, dla mnie rewelacja i najważniejsze, że nie tłuści włosów :brawo
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: DEXERYL

Postprzez Łaciata90 » 27 Paź 2013, 20:31

Jakiś czas temu dane mi było wypróbować "Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała", zadowolona z tej próby, chciałam go kupić. Niestety nie ma go w aptekach, które do tej pory odwiedziłam. Natomiast w któreś tam z kolei zobaczyłam na półce DEXERYL i przypomniały mi się pozytywne wpisy z tego forum. Chciałam powiedzieć "dziękuję", bo gdyby nie wasze opinie nigdy nie kupiłabym tego kremu, a jest świetny. W porównaniu do Dermedicu Lineum jest zdecydowanie cięższy (w końcu to krem, nie lotion), ale też nie ma żadnego zapachu (dla mnie jest to duży plus) i na bardzo długo nawilża mi skórę.
Przypuszczam, że wejdzie na stałe do zestawu moich kosmetyków.
Cena może nie najniższa, ale też nie powala.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: DEXERYL

Postprzez marynarz » 27 Paź 2013, 21:17

Witaj Łaciata90, cieszę się, że służy Ci DEXERYL i życzę szybkiej i długiej reemisji. Pozdrawiam Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

Re: DEXERYL

Postprzez dora1000 » 28 Paź 2013, 12:59

Osobiście wolę Clobazę do nawilżania głowy.
dora1000
 

Re: DEXERYL

Postprzez marynarz » 28 Paź 2013, 14:26

Do skóry głowy polecam Antipsor o. Bonifratrów :gwiazdka7
marynarz
 

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron