PILARIX

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: PILARIX

Postprzez marynarz » 27 Lip 2014, 12:01

Dzień dobry, miałem okazję (dzięki uprzejmości Beaty i firmy LEFROSCH ) testować krem PILARIX który otrzymałem podczas spotkania w Toruniu. Produkt znam bo miałem go okazję już stosować w zimę tego roku. Wg. Producenta to nowoczesny preparat skutecznie zapobiegający nadmiernemu rogowaceniu skóry, działa przeciwzapalnie.
SKŁAD PODANY NA OPAKOWANIU:
Krem zawiera:
• kwas salicylowy 2 % - ułatwia oddzielanie się nawarstwionych rogowaceń naskórka,
• mocznik 20% - silnie nawilża, zwiększa elastyczność warstwy rogowej naskórka,
• panthenol - działa kojąco, przeciwzapalnie w przypadkach podrażnień, niezależnie od przyczyny,
• alantoinę - przyspiesza regenerację skóry chorobowo zmienionej, podrażnionej, biologicznie uszkodzonej.
Wskazania:
rogowacenie okołomieszkowe, wyprysk w fazie nadmiernego łuszczenia, przewlekła suchość skóry, jako środek przyspieszający regenerację skóry, między okresami sterydoterapii zewnętrznej.
MOJA OPINIA:
Tradycyjne opakowanie, jak krem do rąk. Idealny do torby, torebki, kieszeni spodni, można mieć go zawsze pod ręką. Nie ma prawa wyciekać, a tym bardziej rozlać się. Wieczko jest bardzo mocne. Produkt jest bardzo gęsty, koloru mlecznego. Przyjemnie się rozprowadza, jest dosyć tłusty, po rozsmarowani szybko się wchłania, nie ma obawy, że pozostawi plamy na ubraniu. Osobiście produkty o takiej konsystencji najbardziej lubię. Uczucie nawilżenia dzięki 20% zawartości mocznika utrzymuje się bardzo długo, idealnie nawilża suchą skórę. Świetny na skórę łokci, dłoni i kolan. Łagodzi objawy swędzenia, pieczenia i szczypania. Przyjemny, delikatny zapach minimalnie może wyczuwalny zapach moczniku. Polecam produkt - Marynarz
Załączniki
Zdjęcie-0074.jpg
marynarz
 

Re: PILARIX

Postprzez Ewunia » 27 Lip 2014, 16:14

Witam na spotkaniu w Toruniu również otrzymałam dzięki Beatce oraz firmie LEFROSCH krem PILARIX do testowania . Miałam okazje już do stosowania go.
Nie będę pisać składu dlatego , że kolega wyżej już napisał , lecz wyrażę swoją opinie na jego temat.

A wiec stosusując krem PILARIX na skóre mojego ciała nie zdał testu ponieważ , mam bardzo duże zmian łuszczycowe oraz stan zapalny. Zatem smarując się kremem odniosłam wrażenie mocnego swędzenia, oraz zmiany jeszcze bardziej sie zaogniały. Wiec na dzień dzisiejszy odstawilam krem i czekam na odpowiedni moment abym mogła użyć go z powrotem.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: PILARIX

Postprzez dora1000 » 02 Sie 2014, 15:03

Witam
Pilarix to krem firmy LEFROSCH dostałam go na spotkaniu w Toruniu. Na daną chwilę jeszcze nie testowałam. Opiszę w późniejszym czasie jak skorzystam.
dora1000
 

Re: PILARIX

Postprzez Szater » 03 Sie 2014, 20:25

Pilarix stosowałam już wczesniej,rzeczywiscie dobre do nawilżania łokci i kolan i jako taki sprawdza sie u mnie,nie zaobserwowałam jednak żadnej spektakularnej poprawy po jego zastosowaniu.Dzieki uprzejmosci firmy Lefrosch otrzymałam produkt nieodpłatnie,stosuję go jednak nie uważam go za niezbędny dermokosmetyk.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: PILARIX

Postprzez gosia33 » 03 Sie 2014, 22:17

Witam. ja także otrzymałam Pilarix na spotkaniu w Toruniu. Musze szczerze powiedziec , że jak dla mnie nie jest to dobry dermokosmetyk ponieważ po kilkakrotnym zastosowaniu zauważyłaM , że łuska narasta mi jakby w szybszym tępie i kolejne smarowania tylko pogarszaja sprawę. Naturalnie dokończę opakowanie aby upewnić sie do końca , że ten preparat na mnie jednak nie działa. Bardzo dziękuje za możliwość wyprubowania PILARIXU.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: PILARIX

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 09:34

Kremu mocznikowego Pilarix jeszcze nie używałem. Jak tylko wypróbuję to skrobnę co nieco o tym kosmetyku.
Oczywiście dzięki Beatce go dostałem.
Załączniki
20140730_195944.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: PILARIX

Postprzez Janusz » 21 Paź 2014, 08:36

Otrzymałem ten produkt na spotkaniu w Toruniu,stosuje go na zrogowaciałą skóre stóp.Bardzo dobrze rozmiekcza,nie powoduje bolesnych peknięc na pietach.łagodzi bardzo stany ostre z,którymi niewiele masci i kremów sobie radzi.
Janusz
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 Sie 2014, 20:46

Re: PILARIX

Postprzez Ewunia » 21 Paź 2014, 19:27

To i może Ja napisze jeszcze kilka słów. Pilarix nie spisał się u Mnie na ciele , lecz zaczełam go stosować na zmiany które mam na stopach. I musze przyznać , że zaczynam widzieć różnice . Stopy nie są szorstkie łuska zaczyna schodzić i dobrze ją rozmiękcza :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: PILARIX

Postprzez dora1000 » 10 Lis 2014, 12:05

PILARIX dobrze sprawdza się u mnie na łokciach, a u męża na rękach. Bardzo dobrze nawilża, skóra się szybciej regeneruje.
dora1000
 

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron