PILARIX

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

PILARIX

Postprzez joanna4213 » 19 Lut 2013, 22:03

Pilarix to krem firmy LEFROSCH dostałam go na spotkaniu w Poznaniu za który serdecznie dziekuję. Ma w swoim składzie mocznik więc bardzo dobrze usuwa łuskę. Super sie rozsmarowuje i nawilża. Łagodzi swiąd.
joanna4213
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 12 Lut 2013, 18:55
Miejscowość: Poznań

Re: PILARIX

Postprzez marynarz » 20 Lut 2013, 15:07

Wtam czy ktoś z Państwa stosował squmax oraz pilarix? Ciekawy jestem porównania tych dwóch produktów. W składzie zauważyłem różnicę w % kwasu salicylowego squmax 5% pilarix 2%. Czy pilarix ma konsystencję też tak też tak rzadką jak squmax? :gwiazdka7
marynarz
 

Re: PILARIX

Postprzez BT37 » 20 Lut 2013, 15:14

Pilarix jest kremem pielęgnacyjnym bardziej. Squamax to jednak produkt złuszczający stąd te różnice w składzie. Zależy czy mówisz o Squamxie emulsji czy też kremie. Krem ma taka samą konsystencję jak Pilarix, ale krem jest nowością. Emulsja z racji nawet już swojej nazwy jest rzadsza.
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: PILARIX

Postprzez marynarz » 20 Lut 2013, 17:12

Dziękuję Beato, nie wiedziałem, że jest też Squamax krem. Już znalazłem informacje w necie, tylko cena w porównaniu z emulsją o 100% droższa. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: PILARIX

Postprzez kaska69 » 20 Lut 2013, 22:16

Ja uzywałam i używam Squamax opisuję to viewtopic.php?f=32&t=6204
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PILARIX

Postprzez Łaciata90 » 27 Lut 2013, 00:17

Na ostatnim spotkaniu w Poznaniu otrzymałam ten produkt w prezencie, dzięki czemu miałam szanse go przetestować. Za co bardzo dziękuję:)
Po kilku dniach stosowania mogę stwierdzić, że krem dobrze nawilża.
Natomiast nie zachwyca mnie jego konsystencja, krem jest nieco ciężki i lepki. Pozostawia powłoczkę na skórze i dosyć długo się wchłania.
Mimo to myślę, że np. na noc można go śmiało stosować.
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: PILARIX

Postprzez kaska69 » 19 Paź 2013, 20:58

witam, na naszym spotkaniu w Poznaniu dotałam próbki Pilarixu, zaczełam go stosować na stopy- niestety pekaja, a raczej pękały mi pięty. zaczełam nacierac Pilarixem i super rezultat, mysle ze jeszcze kilka dni smarowania i piety bedą głaciutkie. :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PILARIX

Postprzez Szater » 20 Paź 2013, 17:21

Pilarix stosowałam juz wczesniej,jakies póltora roku temu,niekoniecznie sie sprawdzał u mnie,chyba liczyłam na wieksze efekty,co do próbek Squamax testuje na mezu,na jego pietach jak na razie efekt mierny ale...to dopiero poczatek...moze :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: PILARIX

Postprzez Hala1 » 23 Paź 2013, 17:01

Na częstochowskim spotkaniu dostałam próbki kremu Pilarix które na te właśnie spotkania zafundowała nam Beatka i jestem nim zachwycona. Smaruje nim zmiany na ramionach i łydkach. Zmiany wygładziły się, skóra przestała swędzieć i być napięta. Choć zmiany mam nadal, to są płaskie i nie swędzą i dzięki temu ich nie rozdrapuje.
U mnie produkty firmy Lefrosch bardzo dobrze się sprawdzają- SQuamax ratuje mnie od dawna przed sterydami i świetnie łagodzi zaostrzenia na skórze głowy.
Dzięki za taką możliwość :ladybug3
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: PILARIX

Postprzez Szater » 24 Paź 2013, 09:20

wczoraj wysypało mi głowke na amen,cały tył a że włosy mam krótkie to widac....oczywiscie rozdrapałam do krwi...a jakze by inaczej...no i teraz lece po całosci:
-najpierw Squamax
-potem cerkożel30
-na koniec cerkoderm15
jak na chwile obecna to,niewiele widac poprawy,jeszcze swedzi wiec łapy gdzies tam rozdrapuja. :?

PS
oczywiscie preparaty owe otrzymałam dzieki uprzejmosci firm i pamieci Beatki :kwiatek5
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron