SQUAMAX emulsja

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez basia46 » 22 Lut 2013, 07:02

marynarz napisał(a):Jeśli mówimy o tym samym Basiu to:
- Squamax, złuszczająco - nawilżająca emulsja do skóry, 200 ml ok. 22zł
- Squamax krem na rogowacenie skóry 100 ml ok 22zł
Pozdrawiam :gwiazdka7

Chyba nie o tym samym
ja tej emulsji nie mogę ze względu na zawartość kwasu salicylowego stąd pomysł wypróbowania czegoś nowego
przez basia46 » Czw Lut 21, 2013 11:47

Może się komuś przyda
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index. ... ntry174938
biorąc pod uwagę składniki ma prawo zadziałać

:D :D
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 22 Lut 2013, 13:11

Mnie ta emulsja przypadła do gustu. Po maściach salicylowych ciężko domyć włosy a tu raz szamponikiem i jest super. Łuska świetnie odpada. Może trwa to trochę dłużej, ale emulsja jest wygodniejsza.
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez kaska69 » 22 Lut 2013, 22:46

Dorotko, już na spotkaniu w Poznaniu mówiłam ze używam tej emulsji od dłuższego czasu- jakies 2 lata i jestm nią zachwycona. Pisałam o tym już na tym forum, nasmaruje głowe zawijam folia rano sciagam i po łusce, a jak jest małao łuski to smaruje i zmywam po 3-6 godzinach.
Bardzo poleam tę emulsję :banan0, jestem ciekawa czy krem Squamax tez jest taki super- czekam na wpisy :kwiatek2
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 23 Lut 2013, 10:21

Moja opinia na temat SQUMAX. Jak dla mnie super, jestem niesamowicie zadowolona. Dziś po umyciu głowy, nie czuję pod włosami żadnej skorupy, zero łuski, skóra nie jest przesuszona i tu duży plus. Ten produkt zagości u mnie na stałe i na pewno znajdzie miejsce u mnie w domu na półce. Dziwi mnie jednak jednak to, że ma w sobie mocznik i to nie mało i nie podrażnia mi skóry nie pali. W przypadku innych produktów z mocznikiem o tak silnym stężeniu musiałam odstawić produkt. Czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć ?
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez Gosiaczek68 » 23 Lut 2013, 17:38

dora1000 napisał(a): Dziwi mnie jednak jednak to, że ma w sobie mocznik i to nie mało i nie podrażnia mi skóry nie pali. W przypadku innych produktów z mocznikiem o tak silnym stężeniu musiałam odstawić produkt. Czy ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć ?


Wytłumaczyc nie jestem w stanie, poniewaz reaguje podobnie, np Cerko mnie szcypie i podrażnia, robia się czerwone place, które palą ogniem.
Na squamax natomiast reaguje pozytwnie, łuska złazi i miejsca chore robią się gładkie. :o
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 23 Lut 2013, 20:09

Gosiu reagujemy podobnie na mocznik w Cerko, na SQUAMAX reagujemy dobrze i nie musimy skreślać z listy tego składu:) W innych produktach fajnie może działać na naszą skórę. :gwiazdka6
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez basia46 » 23 Lut 2013, 20:14

Na mnie i jedno i drugie źle działa
sądze że tak mocznik jak i kwas salicylowy nie dla mnie
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez Ewunia » 23 Lut 2013, 23:25

Dorotko ja również nie mogę używać preparatów firmy Cerko ponieważ szczypie mnie od nich ciało oraz podrażnia zmiany które robią się po momencie czerwone. Natomiast z emulsji Squmax jestem bardzo zadowolona przy dużej ilości łuski jaka miałam nie zostało mi nic . Ten preparat u mnie na pewno znajdzie swoje miejsce na półce w łazience :banan0
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 24 Lut 2013, 11:05

Czy ktoś pamięta w jakiej aptece w Poznaniu można kupić SQUAMAX po 10 zł?
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez kaska69 » 24 Lut 2013, 21:14

apteka Fontana na świetym Marcinie, na przeciwko kina Muza
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

cron