SQUAMAX emulsja

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 02 Sie 2014, 14:58

Witam. Ja także dzięki uprzejmości firmy LEFROSCH otrzymałam emulsję. Od dwóch lat używam tego produktu i jestem bardzo zadowolona i nie raz o tym pisałam. Dla mnie produkt jest strzałem w dziesiątkę dla osób z problemami łuszczycy na głowie. Bardzo dobrze SQUAMAX złuszcza łuskę na głowie i łatwy jest do zmywania, nie tłuści włosów jak maści salicylowe robione. Polecam produkt.
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez Szater » 03 Sie 2014, 20:30

Ja równiez stosuję emulsje SQUAMAX,zmiany na skórze głowy mam niezbyt duze,rzeczywiscie sprawdza sie podczas procesu likwidowania łuski.Odwrotnie do Pilarixu chetnie z emulsji korzystam.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez gosia33 » 03 Sie 2014, 22:12

Witam. Ja także na spotkaniu w Toruniu otrzymałam emulsję SQuAMAX. Musze przyznac , że stosuję ten preparat po raz pierwszy i rewelacyjnie złuszcz łuskę. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona i napewno będe nabywać sobie ten preparat częściej. Serdecznie dziękuję za możliwość wyprubowania czegoś nowego. Pozdrawiam.
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 09:38

Squamaxu używam praktycznie od ponad dwóch lat, ratuje moją głowę i skórę po wszelkiego rodzaju wysypach, tak jak ostatnio.
Stosuję zawsze 2 godziny przed myciem i doskonale ściąga łuskę. Ma przyjemny zapach i świetną śmietanową konsystencje.
Załączniki
20140730_195638.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron