SQUAMAX emulsja

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez kropka » 19 Maj 2013, 18:12

Od niedawna zostałam szczęśliwą posiadaczką SQuamaxu. Smaruje córcie od dwóch dni i powiem szczerze, że emulsja doskonale usuwa łuskę. Emulsja ta nie jest tłusta i z łatwością można ją zmyć. Serdecznie dziękuje za możliwość wypróbowania tak świetnej emulsji. :banan0
kropka
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Maj 2013, 17:47

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez puma » 19 Maj 2013, 22:02

pewnie jest to gdzieś opisane ale wolę zapytać :wink: to cudo na receptę pewnie? :?
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez BT37 » 19 Maj 2013, 22:19

Anetko, z tego co mi wiadomo to squamax jest bez recepty. Jutro Ci go wyślę jeśli tylko zdążę na pocztę. Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez kaska69 » 23 Maj 2013, 21:25

squamax jest najtanszy w Poznaniu na sw Marcinie, w aptece Fontana, tam Anetko zobacz. albo jak chcesz to ci moge kupic i przesłać.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez puma » 28 Maj 2013, 18:09

dopiero teraz zajrzałam. kochane jesteście dziewczyny za chęć pomocy, tutaj nigdy człowiek się nie zawiedzie :ladybug3
Beatko serdecznie dziękuję za emulsję, dzisiaj odebrałam ją z poczty i już mam posmarowaną głowę :banan0 spodziewałam się tłustych włosów a tu miła niespodzianka :brawo skóra jest rewelacyjnie nawilżona a włosy świeżutkie. wieczorem umyję głowę i zobaczę jak złazi łuska, a jutro na nowo :D oczywiście napiszę co i jak.
dziękuję Kasiu za pamięć, jakby co to wiem gdzie się zgłosić na przyszłość :*
i jeszcze raz dziękuję Beatko :serduszka :serduszka
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 01 Cze 2013, 19:36

Ja dziś oczywiście pobiegłam do apteki po SQUAMAX. Ja sobie cenie ten produkt. Nie jest tani bo zapłaciłam za niego 28,00zł. Starcza na dosyć długo. Warto używać pod okluzje jest dobry efekt.
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez puma » 02 Cze 2013, 01:00

ta emulsja jest naprawdę rewelacyjna! złazi mi nie tylko łuska ale mam wrażenie, że zanikają też zmiany. co prawda nie mam zbyt grubej łuski i pewnie dlatego tak na mnie działa. ale ważne, że działa :brawo jeszcze raz dziękuję! :kwiatek2
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez dora1000 » 06 Cze 2013, 09:38

Mi też bardzo dobrze schodzi po tym łuska dlatego mam u siebie zawsze na półce. SQUMAX nie zalecza łuszczycy jedynie usuwa łuskę. Po SQUMAX jednak trzeba czym zaleczyc
dora1000
 

Re: SQUAMAX emulsja

Postprzez kaska69 » 08 Cze 2013, 22:03

Anetko, ona jest super, a na ciało jest squamax krem tez rewelacja :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CZĘSTOCHOWA

Postprzez henia » 22 Lip 2013, 17:35

Tak tu pitu pitu o gulankach w tej Częstochowie a jakoś cichuśko o nowościach w jakie zostalismy tam wyposażeni w sensie próki kremu- nowość - firmy Lefrosch.

Sporo tego dostałam, i pięknie mi sie sprawdza ten kremik w likwidacji łuski na zmianach. Dobrze tez sprawuje się na popękane pięty moja. :kwiatek6
Niestety, i w tym wypadku u mniei, dermokosmetyk ten, tylko wspiera moje leczenie w sensie nie jestem w stanie nim zaleczyć zmian, nawet tych nowych w sensie świeżych :gwiazdka4
henia
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron