CAPITIS DUO szampon

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

CAPITIS DUO szampon

Postprzez kaska69 » 22 Lut 2013, 23:06

Moja córa miała łupież, dermatolog zapisął jakis szampon który miał kosztowac ok 60 zł. Ale pani w aptece poleciła tańszy i jak mowiła skuteczniejszy . Był to CAPITIS DUO firmy LEFROSCH.
Musze powiedzec ze miała rację, juz po 4-5 uzyciach Basia stwierdziła ze juz ma mniej łupiezu, a po kilku nastepnych myciach juz miała z głowy to swiństwo. Teraz używa go profilaktycznie dwa razy w tygodniu.

Szampon jest bardzo wydajny, ma ciemno - granatowy kolor, bez zapachu, mocno się pieni, włosy sa puszyste po użyciu. wiem co pisze bo parę razy go sobie " pożyczyłam" od Basi...

Bardzo dziekuję w imieniu Basi i swoim tez Firmie LEFROSCH i nasze Szefowej za ten szamp :kwiatek6 on
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez Ewunia » 23 Lut 2013, 23:35

Kasiu a stosowałaś ten szampon na swojej głowie? Ciekawi Mnie czy zareagował by na zmiany łuszczycowe :gwiazdka
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez dora1000 » 24 Lut 2013, 11:07

Ewa spróbuj szampon Blue Cap jest naprawdę dobry. Po pierwszym razie nie zauważysz różnicy, ale po tygodniu widać efekty, łagodzi świąd i minimalizuje łuszczycę. Moja córka używa i uwierz, że jak przyjechała do domu na trzy dni, ani razu się nie drapała, a miała straszne rany na głowie, silny stan zapalny i łupież. Lekarz przypisał sterydy, ale zabroniłam jej tego używać. Ja natomiast używam do leczenia łuszczycy i świądu.
dora1000
 

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez kaska69 » 24 Lut 2013, 17:17

Ewunia, stosuje go nadal, ale ja nie mam na razie na głowie łuski, zrzuciłam ja przyy pomocy Sqamaxu, a Capitis Duo używam 2 razy w tygodniu, głowa mnie nie szczypie, a skóra nie jest wysuszona po nim, :gwiazdka6 Uzywam go naprzemiennie z płynem do kapieli firmy Pharmaceris, bo jest do mycia ciała i skóry głowy.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez Ewunia » 24 Lut 2013, 20:48

Dorcia co do szamponu to dziękuje za rade :) Ale na chwilę obecną nie odczuwam świądu na głowie mam małe zmiany na głowie które nie są dokuczliwe . Po zrobieniu pasemek na głowie pozbyłam się większości zmian na głowie . Wiec na razie nie mam problemu. U mnie z głową to jest tak ze zmiany znikają same ale za jakiś czas po wracają :)

Kasiu również stosowałam Pharmaceris, i jestem z niego bardzo zadowolona :) Ale w chwili obecnej nie posiadam go u siebie na pułce, także korzystam z szamponów innych firm dermokosmentycznych :) :ladybug4
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez kaska69 » 28 Mar 2013, 22:57

Ewcia i jak tam z wyborem szamponu? bo nic nie piszesz :D
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez marynarz » 28 Mar 2013, 23:23

Witam stosowałem szampon CAPITIS DUO przez dwa tygodnie, niestety w moim przypadku brak efektów. Do ściągania łuski używam SQUMAX emulsji pod folię, rewelacyjna, muszę jeszcze znaleźć "złoty środek" do zaleczenia zmian których mam sporo. Na jesieni efekt przyniósł grzebień z lampą do naświetlania + pomada z 0,1% z cygnoliną podczas pobytu w szpitalu, niestety po 5-6 tygodniach zmiany powróciły. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez Ewunia » 01 Kwi 2013, 10:54

Kasiu obecnie przy pasował mi szampon z Białego Jelenia i to własnie go stosuje od pewnego czasu :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez Gosiaczek68 » 01 Kwi 2013, 11:45

marynarz napisał(a):Do ściągania łuski używam SQUMAX emulsji pod folię, rewelacyjna, muszę jeszcze znaleźć "złoty środek" do zaleczenia zmian których mam sporo.


SQMAX bardzo dobrze pozwala przygotowac skórę do leczenia, może sie powtarzam ale czy próbowałeś proderminy? u mnie działa rewelacyjnie, na skórę głowy jak i na zmiany na skórze ciała.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: CAPITIS DUO szampon

Postprzez marynarz » 01 Kwi 2013, 16:12

:gwiazdka7
marynarz
 

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

cron