Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Postprzez dora1000 » 23 Lut 2013, 10:11

Na spotkaniu w Poznaniu otrzymałam produkty PHARMACERIS. Dziękuje firmie za wsparcie nas chorych dermokosmetykami, za możliwość testowania na własnej skórze. Bardzo cenię sobie produkty firmy Pharmaceris. W moim domu zagościły na stałe. Pomimo, że ja jestem chora to moja rodzina, dzięki tym produktom dopasowała sobie także kosmetyki do swojej skóry. Używamy całą rodziną :kwiatek7 . Na ostatnim spotkaniu otrzymałam łagodzącą piankę i głęboko nawilżający krem. Jakość produktu jest na wysokim poziomie. Dziękuje jeszcze raz firmie która wspiera nas za każdym razem i naszej szefowej, dzięki której mamy te wszelkie dermokosmetyki.
dora1000
 

Re: Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Postprzez dora1000 » 24 Lut 2013, 11:15

Czy nikt poza mną nie dostał dermokosmetyków w Poznaniu ? Wydawało mi się, że więcej osób.
dora1000
 

Re: Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Postprzez Artur » 24 Lut 2013, 12:25

Obecnie na skórę twarzy stosuję Pharmaceris natłuszczająco-łagodzący w formie kremu. Do bardzo pozytywnej oceny żelu do mycia Pharmaceris, dokładam identyczną opinię odnośnie kremu. Produkt rewelacyjnie nawilża. Jego działanie odczuwalne jest przez kilkanaście godzin. Krem stosuję każdego dnia wieczorem i odpowiedni stan skóry utrzymuje się przez cały kolejny dzień.Zaleczone zmiany na twarzy stają się mniej widoczne. Polecam.
Artur
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 55
Rejestracja: 25 Gru 2012, 00:19

Re: Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Postprzez henia » 24 Lut 2013, 13:07

Ja dostałam to
kremik.JPG

o czym już wspomniałam :lol:

Lekki krem głęboko nawilżający do twarzy - bardzo dobrze i łatwo się wchłania. Nie podam jego składu, bo go na opakowaniu producent nie podaje. Ale faktem jest, że nawilża bardzo skutecznie.

Łagodząca pianka myjąca do twarzy i oczu - doskonale radzi sobie z demakijażem. Nie zawiera mydła.

Tyle mogę powiedzieć na dziś, po 3 dniach praktykowania :gwiazdka9
henia
 

Re: Dermokosmetyki firmy PHARMACERIS

Postprzez kaska69 » 24 Lut 2013, 17:12

Dorotko, tez dostałam kosmetyki tej firmy, ale opisuje je juz pod zaczetymi postami :gwiazdka9
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron