Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez magdzia_dab » 06 Mar 2013, 22:53

Nie wiem czy to tu mogę ocenić ten produkt, w razie czego proszę przesunąć post do istniejącego tematu, jeśli takowy istnieje i którego nie odszukałam jakoś. Lotion pachnie bardzo przyjemnie, nawilża skórę na krótko co jest wadą dla mnie, stosuję go w pracy jako tymczasowe nawilżenie. Nie tłuści ubrań. Jak sama nazwa wskazuje posiada rzadką konsystencję. Zagości także u mnie na dłużej. :gwiazdka9
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez BT37 » 06 Mar 2013, 23:58

Z przykrością stwierdzam, że do tej pory nikt nie opisał kosmetykow Dermedic. Wiele osób dostało próbki i każdy na spotkaniu w Ciechchocinku mógł sobie wybrać jakiś kosmetyk, ale wieści żadnych nie ma :( na forum.
Co do Dermedic Emolient Linum Lotion to jak sama nazwa wskazuje to lotion. Jak wspominała Pani Barbara Drozdowska z firmy Bigened- Dermedic kosmetyk ten jest do chwilowej poprawy napięcia i nawilżenia skóry.
Tu szczegóły dotyczące tego kosmetyku :

http://www.biedronkowo.info/index.php/d ... gened.html
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez Ewunia » 07 Mar 2013, 11:35

Ja opisywałam zestaw dermokosmetyków które dostalam
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez basia46 » 07 Mar 2013, 12:08

A ja ich nie miałam :wink:
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez dora1000 » 07 Mar 2013, 16:26

Beatko nie znam tego kosmetyku, więc nie mam możliwości opisania. Czekam na wasze opinie, które przekonają mnie do zakupu dermokosmetyków Demedic.
dora1000
 

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez henia » 07 Mar 2013, 18:24

basia46 napisał(a):A ja ich nie miałam :wink:

A skąd je miałaś mieć, jak w Ciechocinku styczniowym nie byłaś :kwiatek6

Bardzo to niefajne, jak wziąć to oczywiście, jak opisać w sensie nawet kilku zdań, to już problem :ladybug6
henia
 

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez magdzia_dab » 07 Mar 2013, 22:27

Tak wygląda Emolient Linum Lotion do ciała. Polecam :gwiazdka6
Załączniki
DSC_0729.jpg
Emolient Linum
DSC_0728.jpg
Opis oraz sposób użycia
(11.39 KiB) Ściągnięto 264 razy
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Mar 2013, 12:51

Na spotkaniu w Ciechocinku nie byłam ale otrzymałam kilka próbek. Próbki bardzo maleńkie.
Krem naprawczy przeciwzmarszczkowy na noc do skóry suchej HYDRAIN3 HIALURO, bardzo dobrze nawilża, skóra jest elastyczna i nie ściąga, skóra na twarzy lekko mi się zaróżowiła, jakby chciała mnie piec, jedna próbka starcza na jedno użycie, czyli nic nie moge powiedzieć co by było przy następnym.

Emolient LINUM- lotion - bardzo dobrze nawilżył skórę, mam wysuszoną skórę na miejscach zaleczonych po łuszczycy, tam chyba zdałby egzamin, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych plam na odzieży, dugo utrzymał się na skórze.

Hydrain 3- Hialuro -koncentrat balsamu nawadniający skórę- bardzo fajny kosmetyk, bardziej tłusty jak lotion, przez to dużej czuje się go na skórze.
Osobiście polecałabym właśnie ten balsam, wszystkie użyłam hurtem, na każdą część ciała inny i właśnie ten balsam jak dla mnie jest najlepszy.

Wszystki preparaty mają zapach lekko ogórkowy, przyjemny dla nosa, odświeżający.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez Łaciata90 » 18 Paź 2013, 11:40

Na ostatnim spotkaniu w Poznaniu obdarowano mnie próbkami tego specyfiku. Wydaje się być bardzo wydajny, ta maleńka próbka wystarczyła mi na cały brzuch i połowę pleców(tą zajętą przez ł.) Zapach ma średnio przyjemny, ale nie jakiś drażniący i raczej delikatny. Po posmarowaniu od razu pozbywam się uczucia suchości i ściągania skóry, ale nie utrzymuje się to długo. Bardzo lekki i dobrze się wchłania.
Generalnie przymierzam się do jego zakupu:)
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Dermedic Emolient Linum Lotion do ciała

Postprzez Szater » 18 Paź 2013, 12:24

ja tez sobie zakupiłam owy specyfik,zwróc uwage zanim zakupisz jakie sa ceny bo okazuje sie że rozpietosc masakryczna od 29zł do 42zł w zaleznosci od apteki,ja zapłaciłam 35zł wiec srednio,ale gdybym wiedział to co wiem teraz zorientowałabym sie najpierw gdzie najtaniej.Kosmetyk dosc wydajny ,mnie najbardziej chodziło o donie bo suchosc i pekanie to ból,niesamowity.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości