Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN®

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 24 Mar 2013, 21:54

Ja używałam i uzywam te maziło na zmiane z innymi kremami .
Kupowłam to w drogeriach rossman ale w niemczech, było tez takie z nagietkiem.
pózniej z nagietkiem kupowała mi Henia w Suwałakch, a z olejkiem z drzewa Herbacianego podesłała mi Beatka,
juz kiedys pisałam ze bardzo sobie chwale te produkty, bo swietnie nawilżaja , jedynie tyle ze dość długo się wchłania. :kwiatek4
Ja pytałam w Rossmanie w Poznaniu o te maści- bo to jest wazelina z dodatkami to mi powiedzieli ze nie ma na Polskim rynku zapotrzebowania na tego typu produkty.....śmiech na sali....
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 24 Mar 2013, 23:50

Kasieńko, co do tego nagietka, to dawaj znać - się wyśle ile potrzeba :banan0

Z podpowiedzi: szukaj ich też w zielarskich, w takich sklepach z mydłem i powidłem. W Częstochowie widziałyśmy go z dziewczynami w Drogerii np.

U siebie też go szukałam ostatnio długo. Nigdzie nie było, ale już go naszłam :banan1
Na moim "rynku" jest w sensie sklepy kosmetyczne ale już np. w aptekach, drogeriach, nie uświadczę. To jest chyba jakiś import wewnętrzny z Niemiec. Także jak coś, to jestem zwarta i gotowa :buzka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez basia46 » 25 Mar 2013, 07:54

W Częstochowie widziałyśmy go z dziewczynami w Drogerii np.

Ja takie rzeczy kupuje w zielarskim :gwiazdka6 :gwiazdka6
ale jest coraz więcej sklepów z niemieckim artykułami np u nas i tam jest taki widło powidło :gwiazdka6
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 28 Mar 2013, 22:53

Henka, to się pisze na dwa opakowania, a dowiedz się czy maja tez takie z drzewem herbacianym...podpowiedz im ze w Rossmanie niemieckim maja . nie musisz leciec od razu, jam cierpliwa.
u nas zrobili mi mi wazeline z nagietkiem ale to nie było to samo.

Wielkie dzieki słoneczko :*
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 29 Mar 2013, 00:12

Ożesz Ty :buzka nie możesz tu cześciej zagladać? A na serio, tylko co poszło dla Młodej, Tobie to pewnie już po świetach. Teraz w sensie jutro, to nie ma sensu już wysylać, i tak Ci przed świętami nie dojdzie. Czyli w/g moich obliczeń masz najpóźniej w czwartek :ladybug3
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 29 Mar 2013, 23:20

Słonko moje, ja tu zagladam codziennie, ale o porach wieczorno - nocnych i najczęściej mam siłe na przeczytanie a na odpisanie brakuje...... :banan0

nie musisz jutro biegac po rynkach i szukac mazideł dla mnie, jam cierpliwa i poczekam,

a jak juz tak bedziesz latac to bym jeszcez cie wykorzystała na takie 2 kotki w czerwonym blaszanym pudełku. :kwiatek6

dzieki wielkie
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 30 Mar 2013, 15:59

Melduję, że balsamik nabyty. Kotków latoś nie dowiezli ale nie ma bata - znajdziemy je, znajdziemy :banan1 A tak w ogóle, to to nie są kotki, ino tygryski :lol: Buziaki świąteczne :buzka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 01 Kwi 2013, 21:12

ale tygrys to chyba z rodziny kociaków? :banan0

Wielkie dzieki , a czy mozesz tam popytac o takie mazidło z drzewem herbacianym? Moze też bedą mieli? :kwiatek1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 02 Kwi 2013, 10:03

Oczywiście, że popytam :gwiazdka Sporo już z tej serii herbamedicus http://www.superkoszyk.pl/product-pol-1 ... -Vera.html sprawdziłam na sobie, tylko nagietek rewalka u mnie :banan0
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez BEATA » 03 Kwi 2013, 18:16

Ta nasza Henia to cudownaaaaaaaaaaaaaaa jest :buzka jeszcze raz dziękuję za podesłanie tych maści z nagietka.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości