Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN®

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 03 Kwi 2013, 21:48

Na zdrowie Młoda Damo :*
Z Tobą, to jak z bankiem szwajcarskim jest: kazdy grosz tam położony, zwraca się stukrotnie, ponoć :banan0 A na powaznie, mam cichą nadzieję, że kiedyś dojrzejesz do tego, żeby tymi Swoimi sukcesami w leczeniu, podzielić się również z tutejsza społecznością. Moze chociaż link do tamtego Twojego tematu?
Tak pięknie tam udowadniasz: że niewiele wiedząc ale rozmawiając, i wyciagajac wnioski, mozna osiagnąc tak piekny sukces. Jestes cudnym dowodem dla mnie, że samodyscyplina i szczera cheć, może zdziałać cuda. Powodzenia Beatko :buzka
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez BEATA » 04 Kwi 2013, 19:43

Ale Heniu myślę że ja już dojżałam do tego żeby się dzielić swoimi sukcesami chce się z Wami dzielić bo to jest dzięki Wam,zaraz coś napiszę w swoim temacie a oto on viewtopic.php?f=22&t=7260&start=30
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 04 Kwi 2013, 21:48

HENIA JESTEŚ NIE MOŻLIWA :serduszka Dzieki wielkie , już pooglądałam tę stronkę i znalałm kilka ciekawostek. Kilka specyfików znalazłm co mnie interesuja. Dzieki wielkie :serduszka
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez marynarz » 04 Kwi 2013, 22:22

Witam. Na styczniowym Biedronkowaniu otrzymałem od Beaty maść ENZBORN Melkfett EXTRA mit Teebaumöl, Kończę używać pierwsze opakowanie. Maść ma tłustą konsystencję, fajnie nawilża skórę pozostawiając ją delikatną. Częściowo usuwa łuskę i świetnie likwiduje stany zapalne. W moim przypadku sprawdziła się idealnie w leczeniu zmian na podeszwach stóp, miałem kilka zmian które zaleczyłem tylko ta maścią.Inne zmiany na ciele niestety nie schodzą po Melkfett EXTRA ale to nie jest lek. Maść ma też tą zaletę, że pozwala utrzymać zmiany w odpowiednim nawilżeniu przez wiele godzin, jest to fajne w np. przypadku wyjść do pracy. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 05 Kwi 2013, 22:48

Właśnie o tym piszę, to jest z drzewem herbacianym, jest cudona , ale nie idzie jej u nas dostac :gwiazdka7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 06 Kwi 2013, 08:41

Kasiu, jezeli ten olejek z dzrzewa herbacianego tak dobrze u Ciebia działa, to proponuję: zakup w aptece olejek - cos ok. 6-8 zł. i pomieszaj go z wazeliną.
Sam olejek możesz też sobie do kapieli dolewać, robić z niego sobie okłady. Jest kilka zastosowań jeszcze.
Bo ten tłuszcz mleczny, to też bardzo prosta konstrukcja w sensie wazelina i olejek, w uproszczeniu. Gdzieś tu nawet wklejkę robiłam z jego składem :gwiazdka9
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 06 Kwi 2013, 15:19

Pofatygowałm się do miasta, do sklepu zielarskiego a tam pani zdziwona, bo mówi ze jeszcze nikt czegos takiego nie zamawiał...........czy ja mam pecha czy może zbyt wygórowane życzenia? :banan1

mam telefon do tej zielarni i mam tam zadzwonic, to mi pani powie czy go dostaną.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez henia » 06 Kwi 2013, 15:43

W aptece powinnaś dostać: i tę wazeline, i olejek, bez problemu. U mnie ma każda.

Na jednym z for dyskutowaliśmy: ze orginalny, czysty tłuszcz mleczny z Cienia jest do dostania w Lidlu. Olejek z apteki i masz mazidlo jak się patrzy :gwiazdka9
henia
 

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez Łaciata90 » 07 Cze 2013, 01:45

Też wtrącę swoje trzy grosze. Jakiś czas temu zostałam obdarowana przez kasię69 tym specyfikiem (dziękuję raz jeszcze Kasiu) i od kilku dni go stosuję.
Co do zapachu - mi nie odpowiada, moim współlokatorkom również :P(cóż, jakoś muszą przeżyć) Na szczęście nie jest to wielki problem, gdyż zapach w miarę szybko się ulatnia. Rzeczywiście pod względem natłuszczania jest rewelacyjny. Smaruję się wieczorem zaraz po kąpieli,idę spać a rano budzę się jeszcze tłusta. Do natłuszczania jak najbardziej polecam.

pozdrawiam ciepło :ladybug4
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: Tłuszcz mleczny z olejkiem drzewa herbacianego - ENZBORN

Postprzez kaska69 » 09 Cze 2013, 15:33

Monika jak wykonczysz ten specyfik to napisz, znalazłam zielarnie gdzie to maja i maja takie ale z nagietkiem- ładniej pachnie , Henia o tym tez pisała i zawsze kupowała u siebie, ale koło mnie otwarła sie nowa zielarnia i dziewczyny staraj sie wszystko miec :kwiatek1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości