FlosLek Natural Body Masło do ciała

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez magdzia_dab » 21 Kwi 2013, 16:54

Na spotkaniu w Ciechocinku, dzięki naszej Beatce oczywiście otrzymałam produkt firmy Flos-Lek. Dziękuję firmie za wsparcie nas chorych dermokosmetykami, za możliwość testowania na własnej skórze :kwiatek8 . I tak oto w dniu dzisiejszym rozpoczynam owo testowanie. Będę dzieliła się swoimi spostrzeżeniami z Wami. Przedstawiam zdjęcie opakowania, wraz z nim opis.


Opis działania oraz skład z opakowania:

Masło o bogatej konsystencji i przyjemnym intensywnym zapachu marakui polecane do codziennej pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek o działaniu zmiękczającym, wygładzającym skórę oraz stymulujący regenerację ekstrakt z owoców mango.
Po użyciu masła do ciała skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku.

Skład:
Ekstrakt z mango - działa przeciwutleniająco, stymuluje syntezę kolagenu, reguluje transepidermalną utratę wody, stymuluje regenerację komórek
Masło Shea - balsam otrzymywany z afrykańskiego drzewa masłoszowego, działa łagodząco, jest naturalnym filtrem UV i neutralizatorem wolnych rodników
Olej słonecznikowy - działa zmiękczająco i wygładzająco na skórę
Olej z nasion babassu - dobrze się wchłania i ma lekką konsystencję, nie powoduje zatykania porów
Oliwa z oliwek - otrzymywana poprzez tłoczenie na zimno oliwek, odżywia skórę i pozostawia na niej film ochronny
Załączniki
IMG_3210.JPG
IMG_3207.JPG
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez Gosiaczek68 » 21 Kwi 2013, 20:46

Też mam przyjemność sprawdzenia tego dermokosmetyku. Moja skóra jest bardzo wysuszona po zimie i po dziegciach.
Pierwsze spostrzeżenie, krem-masło ma dość gęsta konsystencję, skóra po posmarowaniu lekko się świeci ale nie ma uczucia tłustości. Dobrze się rozprowadza i dobrze się wchłania, ma delikatny zapach. To tyle po pierwszym zastosowaniu. :kwiatek8
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez dora1000 » 24 Kwi 2013, 14:01

Gosiu będziesz piękna na lato. :ladybug3
dora1000
 

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez magdzia_dab » 05 Maj 2013, 19:42

Mijają dwa tygodnie nawilżania mojej skóry masłem do ciała FlosLek Natural Body i oceniam ten kosmetyk na szóstkę z plusem. Spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Piękny, delikatny zapach, gęsta konsystencja, szybkie wchłanianie się oraz komfort dobrze nawilżonej przez długi czas skóry. Uwielbiam ten kosmetyk i z pewnością zakupię następne opakowanie. :brawo :ladybug4
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez Gosiaczek68 » 08 Maj 2013, 21:51

W dalszym ciągu jestem zachwycona. Pierwszy raz mam masło do ciała. Po rannym zastosowaniu mam uczucie komfortu przez cały dzień, nie sypie się ze mnie martwy naskórek, nie rysuje na skórze.

dora1000 napisał(a):Gosiu będziesz piękna na lato.

Właśnie taki mam cel, tylko te moje przebarwienia na nogach :( , ale to to już mały pikuś. Nogi mam czyściutkie, nie licząc małych pryszczyków.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez kaska69 » 10 Maj 2013, 21:19

Właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką tego masła, od jutra zaczynam je uzywac . Opisze w niedziele jakie sa pierwsze reakcje :kwiatek7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez kaska69 » 15 Maj 2013, 21:24

To masło to poezja.... cudnie sie rozprowadza, szybko wchłania, bardzo dobrze nawilża i jeszcze pieknie pachnie. Az sie wierzyc nie chce , spełnia moje oczekiwania :banan0

polecam i bardzo
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez dora1000 » 23 Maj 2013, 07:56

Ja dzięki uprzejmości Beatki otrzymałam FLOS_LEK masło do ciała. Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem. W składzie ma mango i marakuje. Uwielbiam szampony z mango. Masło spełniło moje oczekiwania. Moje ciało jest codziennie pielęgnowane. Smaruje ciało, ale także smaruje tym głowę. Konsystencja jest bardzo lekka co umożliwia dobre rozsmarowywanie, szybko się wchłania, ładnie pachnie i bardzo dobrze nawilża skórę.Ciało jest gładkie i cały dzień nawilżone :ladybug7. Wiem już dziś, że ten produkt zastąpi inne produkty do ciała. Mogę wszystkim polecić z czystym sumieniem.
Pozdrawiam
Dora 1000
dora1000
 

Re: FlosLek Natural Body Masło do ciała

Postprzez kaska69 » 02 Cze 2013, 19:46

jak zwykle wszystko co dobre szybko sie konczy......cudowne masło też......bardzo polecam wszystkim, skóra jest taka nawilżona, głaciutka, po prostu cudowna,
jeszcze raz dziekuje za ten kosmetyk :kwiatek7 Beatce i firmie FLOS LEK :kwiatek7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

cron