Angio Preventi - Dermedic

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Angio Preventi - Dermedic

Postprzez BT37 » 22 Kwi 2013, 00:21

Na marcowym spotkaniu w Ciechocinku dzięki uprzejmości Pani Anny Kwiatkowskiej z firmy Biogened - Dermedic otrzymałam Lekki krem ochronny maskujący rumień ANGIO PREVENTI do skóry wrażliwej naczyniowej. Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.
Skład kremu :

* Neutrazen - nanopeptyd hamujący oznaki neurogennego zapalenia skóry, łagodzi i zapobiega podrażnieniom skóry wywołanym uszkodzeniami mechanicznymi oraz expozycją na UV. Skutecznie zmniejsza zaczerwienienie i obrzęk, niweluje podrażnienia.
*Lukrecja - i składniki zawarte w kompleksie witaminowym Oxynex, w tym witamina C, zmniejszają przepuszczalność kapilar, poprawiając wygląd uwrażliwionej skóry. Uszczelnia naczynia krwionośne.
*Tinosorb SPF15-zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Sposób użycia :
- nanieść na twarz równomierną warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia

Jak większość z Was wie, jestem ze względu na łzs leczona też lekiem sterydowym. Skutkiem ubocznym stosowania sterydów są również popękane naczynka na kościach policzkowych. Mam też właśnie takie zmiany, nie jest ich dużo, ale jednak. A wiadomo, kobieta zawsze trochę próżną jest :wink: toteż szukam zawsze czegoś co pomogłoby mi zmniejszyć efekt skórny popękanych naczynek. Krem jest hypoalergiczny, zawiera wodę termalną. Ma przyjemny, lekki zapach, lekko zielony kolor ( zawiera kompleks składników matujących, w tym chlorofil, który dzięki zielonej barwie neutralizuje zaczerwienienia ) . Dobrze się rozprowadza na skórze, dobrze się wchłania.
Jestem ogólnie zadowolona z tego kremu, zmiany skórne się zmniejszyły, nie ma nowych. Zakupiłam nową partię kremu, cena nie jest wysoka - można go zakupić w internecie od 19,90 zł. Jest też wersja "bogata" tego kremu, ma trochę inny skład. Też zakupiłam. Ale dopiero zacznę stosowanie, a więc opiszę go nieco póżniej. Ten krem na pewno jest godny polecenia.
Załączniki
DSC00212.JPG
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron