FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez Łaciata90 » 19 Maj 2013, 10:15

Witam, mam okazję (dzięki uprzejmości Beaty i firmy Flos Lek) testować wyżej wymieniony balsam.
Jest to balsam przeznaczony do skóry suchej, bardzo suchej i atopowej. Zawiera mocznik 1%, prebiotyk 2% oraz kompleks lipidów Omega 2%
Skład:
Aqua, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Urea, Lanolin, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Castor Oil, Microcristallina Cera, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Decylene Glycol.
Bezzapachowy.
Smaruję się nim od kilku dni i jestem zadowolona. Przyjemnie się rozprowadza, jest dosyć tłusty, po rozsmarowani szybko się wchłania, nie ma obawy, że pozostawi plamy na ubraniu. Skóra jest mięciutka i nawilżona. Minusem jest to, że nie daje tych efektów na długo.
Ogólnie polecam :)
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez henia » 20 Paź 2013, 10:33

Podpiszę się tutaj choć nie nie o balsamie ja a o emolium emo-oleum do kapieli . Jest to jedemn z produktow właśnie Flos Lek pharama http://www.floslek.pl/10,katalog_pharma ... pieli.html
Jako, że nie posiadam wanny -dostalam zalecenie - na rączkę, nasmarować się, poczekac chwilkę, i dopiero potem zmyć. Szefowpo melduję, że miała P. rację :* - doskonale się toto sprawdza... jako żel pod prysznic :banan0

Firmy tej, stosuje też aktualnie http://www.floslek.pl/10,katalog_pharma ... ronny.html
Nie mam ł. na twarzy :banan0 ale na ten czas w sensie jesienno - kaloryferowy, jest on bardzo dobry. Rano smarowanko i praktycznie przez caly dzień - spokój. Dodatkowa zaleta - to wydajność. Polecam szczerze :ladybug4

Dziekuję firmie Flos Lek, za umożliwienie mi, tych moich eksperymentów :ladybug7
henia
 

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez Szater » 20 Paź 2013, 17:17

o i tutaj ja ukłony zostawiam,wszak Regenerujący krem ochronny.....super sie sprawdza,smaruje po całosci a EMOLEUM stosuje do kapieli,takoż samo dzięku składam za podarki :kwiatek10
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez dora1000 » 23 Paź 2013, 21:10

Ja także otrzymałam od Beatki emolium emo-oleum do kąpieli firmy FLOS LEK PHARMA. Tak jak Henia nie posiadam wanny więc smaruje ciało emolium, a potem pod prysznic :banan0 :banan0 . Otrzymałam także z tej serii regenerujący krem ochronny do cery suchej, bardzo suchej i atopowej. Krem dobrze się wsmarowuje i dobrze się rozprowadza. Skóra bardzo nawilżona i długo ten stan utrzymuje. To mój z kolei nie pierwszy produkt tej firmy, który używam do pielęgnacji ciała. Bardzo odpowiadają mi dermokosmetyki, a co za tym idzie są napewno na wysokim poziomie. Szefowo bardzo dziekuję za paczkę.
dora1000
 

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez Szater » 24 Paź 2013, 08:49

to dodam mój nowy sposób smaruje na suchą skóre tym Emoleum(kurcze szkoda mi go do kapieli wlewac) ale tylko w miejsca gdzie mam zmiany,po około 2min spłukuje woda. :D Bardzo mi odpowiada ten specyfik,serdecznie dziekuje za mozliwosc przetestowania :kwiatek8
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez dora1000 » 26 Paź 2013, 16:17

Ja tam nic nie mówie, ale nam nie trzeba jeżdzić do SPA wszystko mamy w naszym Biedronkowie, balsamiki, kremiki, żele :banan0
dora1000
 

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez Szater » 09 Lis 2013, 17:49

uwielbiam ten emo-oleum do kąpieli firmy FLOS LEK PHARMA...zakupiłam kolejna buteleczke.Ponieważ dłonie bardzo mi wysypało i pekaja to jak mam tylko chwilke to namaszczam sama emulsja i tak chodze,mam tez drugi taki pomysł...troszke w miseczce rozrabiam z woda co jakis czas maczam dłonie-same wierzchy....troszke eksperymentuje ale....czego człowiek nie zrobi aby sobie pomóc.....
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez kaska69 » 15 Lis 2013, 22:13

Ja też jestem szczęśliwą posiadaczka tego balsamu bardzo dziekuję , ale musze zakonczyc inny, i dopiero wtedy zaczne tego stosowac, wtedy opisze jego działanie na moją skórę :kwiatek2
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez BEATA » 17 Lis 2013, 13:37

wITAM. Dzięki uprzejmośći PANI BEATY I oczywiście firmy FLOS LEK dostałam balsam i płyn do kąpieli emolium emo-olem :gwiazdka7 :gwiazdka7 :gwiazdka7
Jak wrócę do domu to wtedy zacznę testować i dam znać jak to na mnie się sprawdza :gwiazdka9 :gwiazdka9
Ogromnie z całego serca dziękuję :kwiatek1 :kwiatek1 :kwiatek1 :kwiatek1
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: FLOS LEK Emoleum lipidowy balsam, 200ml

Postprzez Lenka » 19 Gru 2013, 18:38

ja poszłam za ciosem i w związku z tym, że nie byłam na spotkaniu i nie miałam okazji testować, spisałam przedstawicieli, którzy byli na spotkaniu i zdecydowałam się kupując dla córki emoleum krem nawilżający. Na początku ją trochę szczypał, ale teraz jest ok, nie robi nam się po nim tak szybko łuska, podoba mi się cena w stosunku do innych emolientów, balsam regenerujący zamówiłam sobie, bo u nas w aptece nie było, akurat ten się skończy i popróbujemy następny. Po nim Dominika mniej się drapie na ranach, a właściwie mogę napisać, że wogóle się nie drapie, wcześniej masakra, a potem wiadomo rany. Na pewno wiem po doświadczeniach, że Dominika musi korzystać z emolientów, a nie tylko z maści typu z wit A czy nagietkowa itp, całkiem inaczej idzie leczenie zmian we współudziale emolientów. To tyle ode mnie
Awatar użytkownika
Lenka
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 69
Rejestracja: 05 Gru 2011, 12:02

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości