PARADEM plus

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

PARADEM plus

Postprzez dora1000 » 01 Cze 2013, 13:53

Witam wszystkie biedroneczki. Ze względu na moje ostanie przeżycia mam okropny wysiew łuszczycy na głowie. Robię co mogę, ale stres swoje robi. Dziś poszłam do apteki po dermokosmetyki. Wiem, ze zostały wycofane szampony z dziegciem. Dziś mila niespodzianka, koleżanka pracująca w aptece poleciła mi szampon z dziegciem PARADEM plus, kosztuje 13,50zł. Skład: z dziegciem sosnowym wzbogacony wyciągiem z skrzypu i pokrzywy oraz D- panthenolem. Od dziś zacznę używać go i w najbliższym czasie opisze jak radzi sobie z moją łuszczycą. Jest także z tej serii szampon z samym dziegciem.
dora1000
 

Re: PARADEM plus

Postprzez marynarz » 01 Cze 2013, 18:07

Witam polecam alternatywną możliwość zakupu szamponów z dziegciem : DR SEIDLA Szampon z dziegciem i biosiarką 220ml. Jest to produkt przeznaczony dla zwierząt. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: PARADEM plus

Postprzez dora1000 » 01 Cze 2013, 19:30

Po co kupować marynarzu szampon dla zwierząt jak wyprodukowano :gwiazdka6 dla ludzi.
dora1000
 

Re: PARADEM plus

Postprzez marynarz » 01 Cze 2013, 21:36

Dora1000 zgadzam się z Tobą w 100%, to była opcja po wycofaniu szamponu polytar. Może powinnaś spróbować po usunięciu łuski np. Squamax, złuszczająco - nawilżająca emulsja do skóry rozpocząć terapię leczenia maścią cygnolinową 0,1. W moim przypadku sprawdziła się rewelacyjnie, dziś podczas wizyty u fryzjera, gdzie ścinałem bardzo krótko włosy nawet on był w szoku, znając mój stan głowy jeszcze z zimy, bo na głowie nie mam na chwilę obecną nawet jednej plamki. Pozdrawiam marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

Re: PARADEM plus

Postprzez dora1000 » 02 Cze 2013, 09:41

Marynarzu problem taki że moja Pani doktor nie chce mi przypisać cygnoliny. :oops:
dora1000
 

Re: PARADEM plus

Postprzez kaska69 » 02 Cze 2013, 19:33

Dorotko a czemu lekarka nie chce ci tego przepisac?
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: PARADEM plus

Postprzez dora1000 » 02 Cze 2013, 21:20

Kasiu pani doktor twierdzi, że można sobie popalić cebulki włosowe i pozbyć się włosów :(
dora1000
 


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

cron