Alergia Na Johnson&Johnson ?

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Alergia Na Johnson&Johnson ?

Postprzez Auriga » 13 Sie 2013, 21:24

Witam,
Ostatnio skusiłam się na oliwkę w żelu J&J. Po kilku dniach stosowania, zaczęły mi wychodzić na skórze dziwne, swędzące przy dotykaniu bąble. Początkowo w ogóle nie skojarzyłam ich z oliwką (niby dla dzieci i hipoalergiczna). Spałam wcześniej w hotelu i miałam wizję pluskiew, świerzba i innych paskudztw, ale objawy mi nie pasują.
Mieliście może problemy skórne po używaniu kosmetyków tej firmy? Co mogłoby mi pomóc na wysypkę?
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42

Re: Alergia Na Johnson&Johnson ?

Postprzez BT37 » 14 Sie 2013, 09:16

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju uczulenia to zawsze wapno jest podstawą.Pij wapno, najlepiej kupić takie dla alergików. Oprócz wapna możesz zastosować lek przeciwalergiczny i Hydrocortisonum - to jest maść z dodatkiem sterydu. To najsłabszy steryd i można dostać tę maść bez recepty, jest stosowana jako lek przeciwalergiczny, przeciwzapalny i przeciwświądowy. Oczywiście nie powinno się jej stosować długo, tylko przez kilka pierwszych dni. Może być w postaci maści lub kremu.

A zapytam przy okazji, Twoje zdanie na temat czystości w hotelach ma jakieś podstawy ??
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Alergia Na Johnson&Johnson ?

Postprzez Auriga » 14 Sie 2013, 12:46

Dzięki za odpowiedź :kwiatek10 . Wypróbuję wapno, mam nadzieję że wkrótce mi przejdzie.

Z hotelami mam raczej dobre wspomnienia, ale mój znajomy złapał kiedyś świerzba w podróży. Być może było to jednak, związane nie z hotelem a z pociągiem.
Auriga
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 15
Rejestracja: 02 Cze 2013, 09:42


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron