Bandi, EcoSkin Care, Kojący żel myjący

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Bandi, EcoSkin Care, Kojący żel myjący

Postprzez wiktor » 29 Lis 2014, 17:14

WITAM,

DZIĘKI PANI BEACIE OTRZYMAŁEM ŻEL KOJĄCY DO KĄPIELI Z FIRMY BANDI .

MUSZĘ POWIEDZIEĆ ZE U MNIE NIE ZA BARDZO SIĘ SPRAWDZIŁ, OWSZEM PODCZAS KĄPIELI WYDAJE SIĘ ZE NAWILŻA I SKÓRA JEST GŁADKA, ALE PO WYJŚCIU Z WANNY SKÓRA JEST SUCHA I LEKKO JĄ ŚCIĄGA. MUSIAŁEM NAWILŻYĆ JĄ SZYBKO OLEJKIEM, BO NIE BYŁO TO MIŁE UCZUCIE. MOŻE JESTEM UCZULONY NA JAKIŚ SKŁADNIK?

MOZE NA INNYCH DZIAŁA INACZEJ, POCZEKAM NA OPINIE INNYCH.

MIMO ZE NIE DZIAŁA NA MNIE TO I TAK BARDZO DZIEKUJĘ ZA MOŻLIWOŚĆ WYPRÓBOWANIA TEGO DERMOKOSMETYKU.
wiktor
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 Lis 2014, 09:43

Re: Bandi, EcoSkin Care, Kojący żel myjący

Postprzez kaska69 » 02 Gru 2014, 18:28

Dzięki firmie BANDI i Beatce miałam możliwość przetestowania kojącego żelu myjącego.

Jest to miły w dotyku i zapachy płyn do kapieli, mało się pieni co jest dobre bo znaczy ze ma ma za duzo "upiększaczy".
Niestety lekko ściaga skórę, myślę ze jak by łączyć żel z kremem ( po kąpieli nasmarować się kremem) z tej firmy to wtedy byłby dobry efekt. Aha i nie był to efekt po jednorazowym użyciu, opisuje ten płyn po zużyciu całego opakowania.

Tak czy inaczej miło było spróbować nowy specyfik, i podzielić sie obserwacją. :kwiatek3
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Bandi, EcoSkin Care, Kojący żel myjący

Postprzez marys55 » 03 Gru 2014, 19:52

Witam,dzięki Beatce (jeszcze raz dziękuję za przesyłkę ) :kwiatek2 otrzymalam do przetestowania balsam ECOSKIN CARE .przy mojej suchej skorze na dosc dlugo nawilza i delikatnie natluszcza,mozna go stosowac rano i wieczorem nie zostawia tlustej warstwy-polecam i pozdrawiam.
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron