MELKFETT - TeeProSyn

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez BT37 » 07 Sie 2014, 10:04

Witaj Stefanie, dla Twojej wiedzy w ostatnim czasie nie bywam codziennie na forum. Jeżeli potrzebujesz się ze mną skontaktować to proszę o telefon.
Nie wiem czy w Polsce zakupisz akurat ten Melkfett, którym ja dysponuję. Ten przywozi dla mnie jeden z moich przyjaciół z Niemiec lub Austrii, albo syn znajomej, który często wyjeżdża do Holandii mi go kupuje. Wczoraj dostałam nową partię, więc jeśli chcesz mogę się z Tobą podzielić.
Pozdrawiam serdecznie :gwiazdka9
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez marynarz » 07 Sty 2016, 10:12

Dzień Dobry :) Pani Ł po długiej przerwie przypomniała sobie o mnie, pewnie to efekt "poświąteczny". Czas wrócić do sprawdzonych metod pielęgnacji zmian kremem MELKFETT. Znakomicie poprawia wygląd skóry na dłoniach, kolanach łokciach i stopach.również pielęgnuje paznokcie, dzięki niemu staną się elastyczne i lśniące. Polecam - :gwiazdka7 Marynarz
marynarz
 

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron