MELKFETT - TeeProSyn

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 13:00

Ten kosmetyk dostałem od Beatki, jest to melkfett z olejkiem z drzewa herbacianego. Już coś takiego używałem, ale innej firmy.
Taka sama konsystencja lekkiej maści, troszkę bardziej przyjemny i delikatny zapach.
Ogólnie bardzo lubię melkfetty z dodatkami bo dobrze natłuszczają i powodują, że skóra jest w dobrej kondycji przez cały dzień.
Dziękuje Beatko.
Załączniki
20140730_200147.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez gosia33 » 04 Sie 2014, 21:14

Jesli chodzi o melkfett to jak dla mnie pobija wszystkie inne dermokosmetyki. Otrzymuje go od Beatki od dluzszego czasu i nie wyobrazam sobie bez niego zadnego wieczoru. Idealnie zluszcza luske.cudownie nawilza i na dlugo pozostawia wilgoc na skorze. Do tego pieknie pachnie i ma odpowiednia konsystencje. Jak dla mnie produkt numer jeden. Dziekuje Beatko. :kwiatek3
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez marynarz » 04 Sie 2014, 22:02

Dzień Dobry. Miałem okazję już zużyć trzy opakowania Melkfett. To tłusty balsam, doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry ze zmianami łuszczycowymi. W moim przypadku znakomicie poprawia wygląd skóry dłoni,łokci i kolan. Fantastyczny polecam - a za prezent Beato z całego serca - Dziękuję :gwiazdka7
Załączniki
Zdjęcie-0069.jpg
marynarz
 

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez stefan » 05 Sie 2014, 08:36

Dzien dobry tak ladnie piszecie o kremie MELKFETT-TeeProSyn o jego dzialaniu chcialbym tez go wyprobowac ale nikt nie podaje gdzie mozna go kupic kazdy podaje ze ma go od Beaty :serduszka ale nie mozemy patrzec kiedy nam przysle gdzies on jest Moze ma ktos adres to prosilbym bardzo Pozdrawiam serdecznie :) :)
stefan
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 Gru 2013, 12:29

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez gosia33 » 05 Sie 2014, 10:29

Witaj. z tego co mi wiadomo to jest przywozony ten preparat ze szwecji , ale mi swojego czasu kolega przywoził z Niemiec z tym ze troszeczkę inny. Skontaktuj sie z Beatą moze ona ci da jakies namiary. Pozdrawiam:)
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez stefan » 05 Sie 2014, 11:21

witaj :) dziekuje za odpowiedz moze Beata zamiesci odpowiedz na stronie i bedzie dostepna dla wszystkich milo by bylo Pozdrawiam :kwiatek3
stefan
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 Gru 2013, 12:29

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez Szater » 05 Sie 2014, 15:50

ja kupuje w niemieckim Rossmanie :)
mozna tez poszukac na allegro lub na innych stronkach np;
http://archiwum.allegro.pl/oferta/krem- ... 90574.html
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez gosia33 » 05 Sie 2014, 16:32

Krysiu ale chyba ten w niemieckim rosmanie jest troszke inny. Bo ja to juz przerobilam kilka tych melkfetow i musze przyznac ze ten jest najlepszy. A na allegro trzeba bardznw uwazac. :gwiazdka6
gosia33
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 74
Rejestracja: 10 Mar 2013, 19:31

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez Ewunia » 05 Sie 2014, 21:34

Z tego co mi wiadomo i jest napisane na etykecie Melkfett jest produktem niemiecki.
Można go dostać w niemieckich sklepach oraz nie których rossmanach
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: MELKFETT - TeeProSyn

Postprzez stefan » 05 Sie 2014, 21:57

Witam :P Dziekuje wszystkim za pomoc w zakupie kremu :serduszka Myslalem ze moze Beata poda jakis adres no coz jakos sobie poradze Dziekuje :kwiatek2 :kwiatek1
stefan
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 Gru 2013, 12:29

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron