Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 13:06

Duża dawka mocznika i kwas mlekowy - może być całkiem dobry. Po czasie napiszę czy się sprawdza.
Oczywiście prezent od Beatki ze spotkania.

Opis producenta:
Krem skutecznie eliminuje objawy nadmiernego rogowacenia, regeneruje podrażnioną i suchą skórę oraz niweluje świąd.
Mocznik 30% i kwas mlekowy regulują proces złuszczania naskórka oraz intensywnie zmiękczają i nawilżają skórę, zapobiegając powstawaniu zrogowaceń. Preparat wskazany przy objawach nadmiernego rogowacenia skóry (kolana, stopy, łokcie, dłonie), rogowacenia przymieszkowego (ramiona, uda), wrastających włosach po depilacji oraz wspomagająco w leczeniu niektórych schorzeń dermatologicznych (łuszczyca, rybia łuska, AZS, wyprysk).

Stosowanie:
Rano i wieczorem wmasować w miejsca narażone na rogowacenie. Nie stosować na zmiany zapalane, uszkodzoną skórę, na świeże i otwarte rany.

Pojemność:
50ml

Składniki/Ingredients:
Aqua, Urea, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Petrolatum, Cera Microcristallina, Isodecyl Neopentanoate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Dicaprylyl Ether, Triisononanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Sodium Lactate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Polyglyceryl- 4 Isostearate, Triethyl Citrate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Methylisothiazolinone, Isopropyl Myristate, Caprylyl Glycol
Załączniki
20140730_200011.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez marynarz » 04 Sie 2014, 23:02

Witam wszystkich. Dzięki uprzejmości Beaty i firmy Oillan podczas spotkania w Toruniu otrzymałem Krem regulujący proces rogowacenia. Na chwilę obecną jeszcze w/w produktu nie stosowałem. Po zastosowaniu opiszę na forum moje wrażenia i opinię na temat w/w produktu. Marynarz
Załączniki
Zdjęcie-0076.jpg
marynarz
 

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez marys55 » 03 Gru 2014, 21:49

Witam.oillan(30%)otrzymalam dzieki Beatce.jeszcze go tak dokladnie nie stosowalam ,ale po posmarowaniu za uszami strasznie mnie pieklo (mysle ze mnie uczula) jeszcze to dokladnie sprawdze.natomiast po krotkim stosowaniu widze ze nadaje sie na pekajace piety-Beatko jeszcze raz dzieki.pozdrawiam wszystkie biedronki. :ladybug4
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez wiktor » 14 Gru 2014, 21:00

WITAM, DZIĘKI PANI BEACIE I FIRMIE OILLAN OTRZYMAŁEM KREM REGULUJĄCY PROCES ROGOWACENIA. NIESTETY NIE BEDE MÓGŁ GO UŻYWAĆ. PO NASMAROWANIU SIĘ SKÓRA PO 3-5 MINUTACH ZACZYNA PALIĆ- JAK BY KTOŚ PRZYKŁADAŁ MI GORĄCE ŻELAZKO. WYDAJE MI SIĘ ZE TO BEDZIE SKUTEK MOCZNIKA. NA CHWILĘ OBECNĄ NIE UŻYWAM TEGO KREMU. SPRÓBUJĘ ZA JAKIŚ CZAS JESZCZE RAZ - MOŻE WTEDY SKÓRA INACZEJ BEDZIE REAGOWAĆ, OPISZĘ TO WTEDY.
wiktor
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 Lis 2014, 09:43

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez marynarz » 15 Gru 2014, 21:24

Dzień Dobry, mi akurat mocznik służy ale nie widać efektów które by zachęcały do stosowania produktu. W skali 1-10 daję 4. Marynarz :gwiazdka7
marynarz
 

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez BT37 » 15 Gru 2014, 21:26

Panie Wiktorze, proszę spróbować stosować krem na łokcie i pięty, stopy. Ma on dużą zawartość mocznika w sobie i stąd może powodować podrażnienia skóry, ale na łokciach i piętach świetnie się sprawdza. Tam skóra potrzebuje więcej nawilżenia i Oillan się tam naprawdę świetnie sprawdza.
Pozdrawiam serdecznie :ladybug4
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: Oillan - Krem regulujący proces rogowacenia

Postprzez Łaciata90 » 04 Sty 2015, 23:43

też otrzymałam ten specyfik, za co serdecznie dziękuję;) Używałam go na te największe i najbardziej łuszczące sie plamy i muszę przyznać, ze przynosił ulgę. Niestety działanie te nie utrzymywało się zbyt długo. Nie wiem czy ktoś też tak miał, ale po posmarowaniu tym kremem, po jakimś czasie łuska stawała sie jakby bardziej twarda? W sensie, nie osypywała się tak bardzo jak zwykle, tylko była bardziej zwarta. Nie wiem jak to dokładniej opisać. Może to wina braku systematyczności i zbyt rzadkiego smarowania. Niemniej przy częstym smarowaniu bardzo dobrze spełniał swoją funkcję. Na tyle dobrze, że zapragnęłam mieć kolejne opakowanie. Co prawda przez pomyłkę kupiłam balsam intensywnie nawilżający... ale też jest całkiem w porządku, na szczęście. Wracając do tego kremu z mocznikiem to zdecydowanie mogę go polecić do smarowania tych bardziej kłopotliwych zmian, narażonych na pękanie, u mnie pod tym względem się sprawdził.

Za jego wadę uważam, niewielką pojemność opakowania i niezbyt zachwycającą wydajność. Przy moich zmianach to dosyć istotna wada.

Pozdrawiam serdecznie!:)
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron