Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 13:12

Produkt od znanego nam producenta Medidermu, firmy Farmina.
Mamy ją zawsze w domu, więc to dla mnie żadna nowość.
RETIMAX 1500 odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek.
RETIMAX 1500 nawilża przenikając głęboko w skórę, pomaga przywrócić jej naturalny stan nawilżenia, elastyczności i jędrności.
RETIMAX 1500 chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.
Próbkę dostałem od Beatki.
Załączniki
20140730_200039.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A

Postprzez Szater » 04 Sie 2014, 16:38

kolejny czesto stosowany dermokosmetyk,stosuje czesto po pracach domowych na dłonie,doskonale tęż sprawdził sie po zdjęciu gipsu gdy trzeba było ratowac skóre na nodze.Powinien byc w kazdej kosmetyczce :wink:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A

Postprzez marynarz » 04 Sie 2014, 22:12

Dzień dobry, dzięki uprzejmości Beaty i firmy Farmina podczas spotkania w Toruniu otrzymałem RETIMAX 1500. Produkt znam, i stosuję na co dzień, od paru lat. Produkt zapewnia właściwe natłuszczenie i nawilżenie skóry, ma wygodne poręczne małe opakowanie. Jest to chyba jedyny produkt, który zawsze mam pod ręką: w pracy, w domu, samochodzie, sakwie rowerowej, warsztacie. Zaletą produktu jest też jego niska cena.
Polecam produkt - Marynarz :gwiazdka7
Załączniki
Zdjęcie-0067.jpg
marynarz
 

Re: Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A

Postprzez marys55 » 03 Gru 2014, 21:40

retimax 1500 masc otrzymalam dzieki Beacie(serdeczne dzieki),podpisuje sie pod pozytywnymi opiniami,masc jest tlusta raczej nie nadaje sie pod makijaz.uzywam go na noc,bo bardzo dlugo sie wchlania ,stosuje takze na dlonie.polecam dla wszystkich.pozdrawiam
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron