Oillan - Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Oillan - Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicznej

Postprzez artsus » 04 Sie 2014, 13:17

Z produktem spotykam się pierwszy raz. Jak tylko użyje opiszę go tutaj.

Opis producenta:
Emulsja skutecznie oczyszcza podrażnioną, suchą oraz łuszczącą się skórę niemowląt, dzieci i dorosłych. Delikatna formuła nie zawiera mydła, ani SLES/SLS, dzięki czemu polecana jest również w przebiegu pielęgnacji schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, „rybia łuska”). Parafina ciekła tworzy delikatny film ochronny na powierzchni skóry, ograniczając przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Dodatkowo natłuszcza, nawilża oraz wygładza naskórek.

Stosowanie:
Dodać 1-3 nakrętki emulsji do ciepłej wody, pozostać w kąpieli 10-20 minut, następnie osuszyć skórę. Można stosować także miejscowo bezpośrednio na zwilżoną skórę. Nie pozostawia osadu na wannie.

Zalecenia:
W celu uzyskania optymalnych efektów, po umyciu należy zastosować odpowiedni preparat do pielęgnacji twarzy i/lub ciała z serii Oillan.

Pojemność:
200/500ml

Składniki/Ingredients:
Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Isopropyl Palmitate, C-12-13 Pareth-3, PEG-40 Sorbitan Peroleate, PEG-9 Laurate.
Załączniki
20140730_200209.jpg
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Oillan - Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicz

Postprzez Szater » 04 Sie 2014, 16:44

Dzieki uprzejmosci firmy i Beatki otrzymałam do przetestowania owy olejek,zastosowałam dosc krótko(bo próbeczka nieduza) jakis spektakularnych efektów nie widzę,być może kiedyś zakupie pełnowymiarowe opakowanie. :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Oillan - Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicz

Postprzez Ewunia » 04 Sie 2014, 22:13

Również dostałam próbke do przetestowania , ale nie został przezemnie użyty. Opisze jak tylko zastosuje :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Oillan - Emulsja natłuszczająca do kąpieli dermatologicz

Postprzez artsus » 08 Sie 2014, 09:17

Przetestowałem kilka razy, specyficzny zapach owsianki na mleku (w mim przypadku) produkt dobrze nawilża skórę, skóra nie wysycha szybko po kąpieli i nie jest aż tak bardzo drogi.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron