SQUAMAX emulsję

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

SQUAMAX emulsję

Postprzez qwert » 26 Sie 2014, 21:04

Dzięki uprzejmości firmy LEFROSCH i Beatki otrzymałem emulsję SQUAMAX oraz inne preparaty - stosuje ok. miesiąca jestem w miarę zadowolony.- :banan0 qwert
qwert
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 Sie 2014, 20:35

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez Becia » 13 Wrz 2014, 10:55

Przede wszystkim dziękuję za otrzymane próbki dermokosmetyków:) Squamax emulsja okazała się bardzo pomocnym środkiem złuszczającym:) jest przy tym dużo bardziej komfortowa w stosowaniu niż maści salicylowo-siarkowe. Nie jest tak tłusta i łatwo się zmywa.
Becia
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Wrz 2014, 15:28

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez Ewunia » 14 Paź 2014, 22:15

W dalszym ciągu utrzymuję się przy swojej opini co do Emulsji Squmax , dla Mnie jest rewelacyjna. Dołaczyłam teraz do tego Szampon Paraderm ktorym zmywam głowe za każdym razem kiedy smaruje sie Squmaxem. Po zastosowaniu szamopnu nie mam zadnego problemu aby zmyć dobrze emulsje z głowy , a włosy po wysuszeniu są stasznie delikatne co jest zasługą szamponu :) . Oby dwa produkty są jak dla mnie strzałem w 10 :)

Pozdrawiam
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez marys55 » 03 Gru 2014, 20:52

Witam,obecnie na glowe stosuje squamax (beatko dzieki)+ olej z uczepu(tj jak do tej pory jedyny lek ktory mi pomogl pozbyc sie luszczycy z glowy i przez kilka miesiecy mialam spokoj)oczywiscie teraz wszystko sie odbudowuje ale squamax z uczepem zalatwia sprawe luski.do mycia stosuje paraderm.na drugi dzien wieczorkiem nakladam masc proderminowa rano zmywam oliwa i paradermem. widze efekty ,nie mam juz takiego sciagania skory glowy,chociaz luska narasta .przedstawilam Wam moja tygodniowa kuracje-pozdrawiam
marys55
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Lut 2010, 19:22

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez martadrzew » 10 Lut 2018, 21:22

Witam, w styczniu dostałam paczkę w której był Squamax emulsja, bardzo dobrze usuwa łuskę ze skóry głowy, nie miałam objawów mocnego szczypania i dobrze się zmywa :brawo
martadrzew
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 Sty 2018, 23:26
Miejscowość: Trzcianka

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez dora1000 » 19 Lut 2018, 21:42

Mój jeden z najlepszych produktów jeśli chodzi o złuszczanie łuski na głowie. Jestem bardzo systematyczna i pilnuję, żeby mi nie narastała na głowie. Jeśli wyczuję, że skóra zaczyna zmieniać swój stan i wyczuwam już delikatnie łuskę to od razu smaruję. SQUMAX u mnie w domu jest przez cały rok i nigdy nie może go zabraknąć na półce.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez Ewunia » 21 Lut 2018, 12:00

Squamax emulsja jeden z lepszych dermokosmetyków dzięki któremu pozbywam się szybko łuski z głowy. Na chwile obecna nie znalazłam nic lepszego co zadziałało by tak szybko i skutecznie :)

Na chwile obecna głowa czysta :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez henia » 22 Lut 2018, 17:34

Ewunia napisał(a):Na chwile obecna głowa czysta


O... a ja szampon Ci do testów wysłałam, najwyżej będziesz miała w zapasie dla potrzebujących :gwiazdka

Nie mam ł. na skórze głowy ale po ostatniej wizycie u fryzjera i koloryzacji, na skórze pojawiła mi się jakaś łuska, i...tylko squamax w garść - po problemie, żaden szampon przeciwłupieżowy nie dał rady. :gwiazdka
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: SQUAMAX emulsję

Postprzez sylwia1978 » 12 Mar 2018, 10:36

witam wszystkich niedawno otrzymałam paczkę z dermokosmetykami. Od ok 2 tygodni stosuję emulsję SQUAMAX łuska bardzo ładnie schodzi, emulsja nie zostawia tłustych plam i co najważniejsze posmarowane miejsca nie szczypią :banan0
sylwia1978
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Lut 2018, 21:15


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron