Dermokosmetyki- wrażenia po stosowaniu :)

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Dermokosmetyki- wrażenia po stosowaniu :)

Postprzez przemek1974 » 16 Lis 2014, 20:28

witam serdecznie , dzieki uprzejmości Pani Beatki chciałbym podzielić się wrażeniami po paromiesięcznym stosowaniu nastepujących dermokosmetyków : Squamax oraz Pilarix- ten pierwszy stosuję od września tego roku i.. mogę potwierdzić zawarte w ulotce informacje. Jego największą zaletą jest łatwość stosowania i zmywania, bo samo działanie mocznika i salicylu jako "zmiękczacza" i "złuszczacza" jest znane z maści. Wiadomo, że "Squamax" w sumie sam nie leczy, ma tylko zadanie "zdjęcie" łuski i umożliwić dostęp leków do zaatakowanej skóry. Osobiscie stosuje go przed proderminą i jestem z niego zadowolony . Równiez Pilarix spełnił moje oczekiwania ,nie brudzi , ma miły zapach i wchłania się bardzo szybko -polecam wszystkim którzy do tej pory nie mieli mozliwości z nich skorzystać. Pozdrawiam
przemek1974
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 31 Sie 2014, 14:52

Re: Dermokosmetyki- wrażenia po stosowaniu :)

Postprzez Szater » 19 Lis 2014, 08:59

tak tylko moze niesmiało podpowiem iż w dziale dermokosmmetyki sa tematy i o Squamax i o Pilarix,wystarczy dopisac swoje doswiadczenia,potem łatwiej znalesc opinie bo wszystkie są w jednym miejscu :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron