RETIMAX

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

RETIMAX

Postprzez wiktor » 25 Lis 2014, 09:53

WITAM
NA SPOTKANIU W POZNANIU DOSTAŁEM MASC RETIMAX 1500 Z FIRMY FARMINA. TO TŁUSTA MAŚĆ MAJACA DUZO WITAMINY A. JAK NA RAZIE UZYWAM JĄ NA RĘCE.MAŚĆ DOŚĆ DLUGO ZOSTAJE NA DLONIACH, ALE ZA TO SKÓRA DLUGO JEST NAWILZONA I MA LEPSZY WYGLAD.
DZIĘKUJE ZA TĘ MAŚĆ - PIERWSZY RAZ JA WIDZĘ.
WIKTOR
wiktor
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 Lis 2014, 09:43

Re: RETIMAX

Postprzez kaska69 » 25 Lis 2014, 16:13

Ja tez dzieki Beacie i firmie Farmina otrzymałam tę masc. Znam ja , juz miałam przyjemnosc ja testowac. Jest to chyba jedyna masć , która zawiera tak dużą ilośc witaminy A.
Jest bardzo tłusta, tak więć po nasmarowaniu trzeba chwilke odczekac, ale warto, skóra po 3-5 dniach jest bardziej nawilzona, gładsza, poprostu lepsza :banan0

Bardzo polecam, bo jest bardzo tania, a jest dobra :kwiatek9
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: RETIMAX

Postprzez Łaciata90 » 26 Lis 2014, 23:08

o, i ja dostałam tę maść. Też tak jak Kasia już wcześniej z niej korzystałam. Z tą różnicą, że właściwie bardzo rzadko używam jej do smarowania zmian - dla mnie jest zbyt tłusta- natomiast często wcieram ją w paznokcie. Kiedyś dermatolog poleciła mi witaminę A w płynie do wcierania w paznokcie, na których coś zaczynało się dziać, zwykle skutkowała. Dlatego też używam Retimax, gdy nie mam akurat wit.A w płynie ;)
Awatar użytkownika
Łaciata90
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 38
Rejestracja: 22 Paź 2011, 20:50
Miejscowość: Poznań

Re: RETIMAX

Postprzez joanna4213 » 27 Lis 2014, 22:51

Ja również dziękuję za maść. Na nasza suchą skórę jest idealna. Czasami inne maści czy kremy bardziej wysuszają niż natłuszczają skórę. Ta maść długo pozostaje na skórze i utrzymuje ją tłustą. DZIĘKI BEATA. :brawo
joanna4213
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 12 Lut 2013, 18:55
Miejscowość: Poznań


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron