Kolagen

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Kolagen

Postprzez henia » 04 Paź 2016, 11:04

Chętni mogą przystąpić do darmowego przetestowania przez okres - 3 miesięcy - kuracji czarnym kolagenem.

Szczegóły tu: http://mysterium.pl/testuj-mysterium/

Zgłoszenia do grupy testowej muszą być jednak robione indywidualnie - potrzeba wypełnienia formularzy.

W razie jakichkolwiek problemów, proszę powołać się na nasz portal.
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Kolagen

Postprzez kaska69 » 05 Paź 2016, 21:43

Ja już się zapisałam, i dostałam odpowiedz, ze przyjeli zgłoszenie mam czekać bo "tylko wybrani kandydaci wezmą udział w badaniu".
Tak więc czekam.
Jak coś wiecej napisza to dam znać.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Kolagen

Postprzez dora1000 » 24 Paź 2016, 11:16

Kasia tylko ładnie nam opisz jak ten kolagen działa. :wink:
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Kolagen

Postprzez henia » 24 Paź 2016, 18:33

Kasia obecnie przebywa w szpitalu, trzymajmy kciuki za jej walkę. Zdrówka Kasieńko :ladybug3
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Kolagen

Postprzez Petolaa » 06 Lis 2016, 12:00

Ja nie stosowałam kuracji czrnym kolagenem, ale z chęcią się zapiszę i sprawdzę jak to działa ^^ :gwiazdka6 :ladybug4 :ladybug9
Petolaa
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 Lis 2016, 11:25

Re: Kolagen

Postprzez kaska69 » 01 Gru 2016, 22:36

Po dość długich "wakacjach w szpitalu" opiszę wszystko co wiem o tm kolagenie.
Na poczatku przesłałam 4 zdjęcia najbardziej zajetych łuszczyca miejsc - kolana i stopy.
Dostałam 5 strzykawek z preparatem o konsystencji żelu i zapachu jak dla nie lekko rybnym.
Mia lam codziennie wieczorem smarowac zmiany które poka.załam na zdjęcich. Po 2 dniach sanowania zaczeła ślicznie odchodzić łuska , i przez 2-3 dni sie nie pokazywała, pózniej wchodziła ale taka drobniejsza. Prawde mówiąc zmiany miały czerwony kolor ale tak nie swędziały.
Niestety musiałam przerwac eksperyment ze wzgledu na antybiotyki które zaczeły zakłamywać wyniki. Chociaż pierwsze dwa tygodnie smarowałam sie w szpitalu ale wtedy dostawałam tylko 2 antybiotyki. Teraz wróciłam do smarowania, ale czekam na dostawę serum,bo tamto już sie skonczyło. Jak na moje potrzeby to mogło by być go ciut więcej.
Za parę dni opiszę czy dostałam serum i jak dalej idzie mi testowanie, tm bardzie że teraz juz chyba mam dość wakacji w szpitalu i wakacjuję w domu .
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron