Nievelium -szampon w kremie

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Mar 2018, 21:12

Niestety mogę być nieobiektywna ponieważ jestem po zmianie leku biologicznego i zmiany zaczynają mi się cofać. Jako działanie kosmetyku mogę powiedzieć że bardzo dobrze nawilża skórę, zniwelował pozostałą łuskę, włosy nie są tłuste, może trochę trudno rozprowadza sie na włosach, aplikuję go rozcieńczonego w wodzie, starając sie wcierać w skórę głowy. Po wszystkich mazidłach jakie stosuję na skórę głowy moje włosy sa "tępe" trudno się rozczesują, i ten szampon nic nie zmienił w tym względzie.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez Szater » 16 Mar 2018, 21:06

Też zaczęłam stosowac ten szampon w kremie...też mam problemy z rozprowadzaniem na włosach,wcieram miejscami,łuska fajnie odeszła ale włosy...tępe,ponieważ sa farbowane to tym wiekszy problem.Próbowali moi chłopcy...Januszowi lepiej "wchodził" syn sie wnerwiał,ma dłuższe włosy i aby dotrzec do skóry jest problem.Dziekuję bardzo za możliwość przetestowania tego kosmetyku...okazjonalnie mozna stosowac,do codziennego użytku...raczej na krótkie włosy :)
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez martadrzew » 16 Mar 2018, 23:32

Dziękuję za szampon do testowania. U mnie nie spowodował zmian, w miarę idzie go rozprowadzić, nie ma niemiłego zapachu jak niektóre szampony i to co zaobserwowałam u mnie to, że szybciej przetłuszczały mi się włosy.
martadrzew
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 Sty 2018, 23:26
Miejscowość: Trzcianka

Poprzednia

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron