Nievelium -szampon w kremie

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Nievelium -szampon w kremie

Postprzez henia » 20 Lut 2018, 13:12

Załączniki
20180220_110006_HDR.jpg
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez Szater » 20 Lut 2018, 14:14

15ml....drogo jak na czeste uzywanie :o nie doczytałam czy to dermokosmetyk? jakie ma własciwosci lecznicze ?chodzi o łuszczycę...jaka grupa osób chorych na łuszczyce juz to testowała z powodzeniem :?: Interesuje mnie też zapach.
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez henia » 20 Lut 2018, 14:57

Szater napisał(a):15ml....drogo jak na czeste uzywanie[...]

Jako, że nie mam ł. na skórze głowy, trudno mi się wypowiedzieć co do cen szamponów nań. Niemniej, jeżeli szampon nie zawiera
nie zawiera parabenów i silikonów, SLS, SLES i mydła
- jak podaje producent, to cenę tegoż uważam za "normalną". Czy do częstego używania? to wszystko zależy raczej od skuteczności.

Jako, że tuby nie są zaklejone "pazłotkiem", mogę zdradzić - że zapach przyjemny, nawet bardzo.

Krysiu - co do reszty Twoich pytań, jeszcze raz podklejam Ci linka http://nivelium.pl/szampon-w-kremie/, to tylko kilka zdań a znajdziesz tam odp. na wszystkie swoje zapytania :gwiazdka

No i oczywiście szampon przyleci do Ciebie :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Lut 2018, 17:52

Co do ceny raczej to norma tak kosztują dermokosmetyki. Dodatkowo jest w kremie czyli wersja skoncentrowana, przed użyciem warto rozrobić z wodą niewielką iloś i dopiero tym myć. Producent zapewnia ze produkt ma same dobre właściwości. Oprócz zbawiennych wlasciwosci na skorę glowy, wlosy muszą wyglądać. Ciekawa jestem jak sobie radzi.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez dora1000 » 20 Lut 2018, 19:06

Producenci zawsze będą chwalić swoje produkty. Wszystko okaże się jak przetestujemy. Lubię nowości, ale jeśli produkt się sprawdzi to i cena będzie do przyjęcia.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez Szater » 23 Lut 2018, 20:09

Zgadzam sie z Dorota...jak sie sypie i swdzi to człowiek robi wszystko aby przeszło i wtedy na cenę nie patrzy,jezeli cos pomaga,gorzej jak wyda sie kase a okaże sie że produkt nie spełnia oczekiwan :ugeek:
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez dora1000 » 25 Lut 2018, 19:04

Ja jestem po pierwszym użyciu szamponu Nievelium w kremie. Odczucia moje to bardzo ciężko rozprowadza się krem na włosach pomimo, że próbowałam rozcieńczyć wodą. Włosy przy myciu stają się bardzo sztywne i robią się kołtuny. Bez od odżywki nie byłabym wstanie rozczesać włosów. Natomiast jeśli chodzi o samą skórę głowy, to jakieś dwie godziny jestem po umyciu włosów i czuję, że skóra jest nawilżona, nie ma efektu ściągania skóry. Po dłuższym czasie używania szamponu Nievelium zdam dalsze efekty.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez artsus » 02 Mar 2018, 19:51

U mnie wprost przeciwnie, jestem z niego bardzo zadowolony, włosy po myciu są jedwabiste i nie wysusza skory na głowie po umyciu.
Konsystencja kremu ułatwia dozowanie i bardzo dobrze się rozprowadza po głowie, no i fajnie delikatnie pachnie.
Duży plus, cena także przystępna.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez kaska69 » 05 Mar 2018, 23:36

moje pierwsze spostrzezenia":

- świetnie sie rozprowadza, ma delikatny zapach
- po umyciu włosy są mięciutkie a skóra wydaje sie nawilzona, świetnie schodzi łuska
- po kilku godzinach(23) włosy u nasady robia się strasznie sztywne a na końcach maja uczucie tłustych
- skóra zaczyna mnie-swedzić

zobaczymy moze po dłuższym używaniu skóra bedzie inaczej reagować?
Na pewno opiszę :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Nievelium -szampon w kremie

Postprzez basia94 » 08 Mar 2018, 21:58

Jeszcze raz dziekuję za szampon - Pani Heni i Producentowi. :kwiatek6

zaczełam go stosować , ale nie widzę żadnej rożnicy na skórze, za to wiem, ze bez odżywki nie jestem w stanie rozczesać włosów.
ale nie bedę się poddawac, jeszcze mi zostało troche szamponu więc go użyję , zobaczę czy coś się zmieni.
basia94
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 Lut 2018, 20:00

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron