Nivelium balsam

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Nivelium balsam

Postprzez henia » 20 Lut 2018, 13:18

Załączniki
20180220_110019_HDR.jpg
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Nivelium balsam

Postprzez artsus » 02 Mar 2018, 20:01

Gesty i wydajny, ładnie pachnie i po nałożeniu skóra długo utrzymuje nawilżenie i gładkość. Wygrywa z Medidermem, no i mogło go by być więcej.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Nivelium balsam

Postprzez Ewunia » 05 Mar 2018, 10:46

Balsam ładnie pachnie i długo utrzymuje nawilżenie oraz potem może normalnie bez żadnych problemów założyć ubranie co jest plusem.
Jak dla Mnie jest za bardzo wodnisty i nie zauważyłam wielkich zmian przy wspomaganiu leczenia.


Dziękuje firmie za umożliwienie przetestowania , ale na chwile obecną pozostaje przy Medidermie.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Nivelium balsam

Postprzez kaska69 » 05 Mar 2018, 23:41

Świetnie się wchłania, ma delikatny zapach , skóra robi sie bardzo gładka, jednak po godzinie przestaje działac...skóra zaczyna się "ściagać" i trzeba szybko znow nawilżac.


Nadmienie tylko że moja skóra jest strasznie wybredna i znalezienie cudownego balsamu lub kremu graniczy z cudem. :banan1
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Nivelium balsam

Postprzez elkad37 » 13 Mar 2018, 20:28

U nas Nivelium balsam super się sprawdził, poradził sobie ze swędzącą szorstka skóra na brzuchu i plecach u małego atopika, złagodził objawy swędzenia, skóra stała się gładsza i miękka. Lekka konsystencja balsamu świetnie się rozprowadza, szybko wchłania i pozostawia skórę nawilżoną. :brawo :gwiazdka
elkad37
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 Lut 2018, 18:08

Re: Nivelium balsam

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Mar 2018, 20:55

Bardzo lekka konsystencja, przyjemny zapach, bardzo dobrze się rozprowadza, bardzo dobrze radzi sobie z suchością, skóra długo pozostaje nawilżona. Co do zmian łuszczycowych mogę być nieobiektywna ponieważ obecnie mam zmianę leku biologicznego i zmuany zaczynają mi sie cofać, ale jako balsam jak dka mnie idealny.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron