Nivelium med. krem dermatologiczny

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Nivelium med. krem dermatologiczny

Postprzez henia » 18 Sty 2019, 13:41

'Nivelium MED to specjalistyczny krem dermatologiczny
do łagodzenia przebiegu chorób skóry: AZS, łuszczyca, egzema.
Nivelium med. krem dermatologicznyKrem dermatologiczny natłuszcza i tworzy na skórze barierę ochronną, która przeciwdziała przeznaskórkowej utracie wody. Dzięki temu skutecznie łagodzi dolegliwości podrażnionej skóry takie jak suchość, świąd, zaczerwienienie czy pękanie naskórka. Sprawia, że skóra staje się nawilżona, miękka i bardziej elastyczna. Dodatkowo wytworzona na skórze bariera ochronna zmniejsza podatność skóry na uszkodzenia mechaniczne oraz redukuje swędzenie, ograniczając drapanie się, dzięki czemu zapobiega wtórnym infekcjom."

http://www.biedronkowo.info/index.php/d ... elium.html

Stosuję go od grudnia, obdarzeni nim zostaliśmy przez Producenta w ramach upominku wigilijnego:

- wchłania się pięknie;
- nie zostawia tłustych plam na odzieży;
- bardzo dobrze nawilża moja skórę;
- bardzo podoba mi się pomyśl producenta na pompkę dozującą, bardzo to ułatwia smarowanie się;
- cieszy mnie też większa pojemność kremu;

- nie jestem w stanie określić czy łagodzi swędzenie, moje zmiany nie swędzą :gwiazdka

Polecam preparat do samodzielnego wypróbowania, u mnie on się sprawdził. Dziękuję Producentowi za umożliwienie mi, wypróbowania tej nowości, na naszym rynku potrzeb. :ladybug7
Załączniki
krem.jpg
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Nivelium med. krem dermatologiczny

Postprzez Gosiaczek68 » 20 Sty 2019, 22:06

Nivelium med, krem-balsam do pielęgnacji ciała otrzymałam na spotkaniu wigilijnym w formie upominku, za co serdecznie dziękuję.
Jest to moje już kolejne spotkanie z tym dermokosmetykiem, jest to lekki bezzapachowy krem bardzo dobrze nawilza suchą skórę, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustych śladów.
Duże opakowanie 450 ml z pompką ułatwia dozowania.
Dermokosmetyk polecam wszyskim z problemami ze skórą.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Nivelium med. krem dermatologiczny

Postprzez waldi380 » 21 Sty 2019, 21:16

Witam wszystkich chciałem podzielić sie doświadczeniem z Nivelium med krem -balsam .Produkt ten otrzymałem na spotkaniu wigilijnym i stosuje go od stycznia gdyż moja skóra uległa znacznemu pogorszeniu po zakończonym leczeniu biologicznym.Balsamem tym smaruje sie po kąpieli dosyć obficie i stwierdzam że radzi sobie całkiem dobrze z utrzymaniem eilgoci i elastycznosci skóry.Produkt godny polecenia także dla ATOPIKÓW nawilża super (przetestowane na synu)
Pozdrawiam

:ladybug4
waldi380
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 98
Rejestracja: 26 Lut 2010, 10:23

Re: Nivelium med. krem dermatologiczny

Postprzez dora1000 » 28 Sty 2019, 12:36

Dziękuję za otrzymanie "Nivelium med" krem-balsam do pielęgnacji ciała. Bardzo fajnie sprawdza się na moim ciele. Skóra jest dobrze nawilżona, bardzo dobrze się wchłania i nie powoduje tłustej skóry. Producent pomyślał o pompce co ułatwia dozowanie.
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Nivelium med. krem dermatologiczny

Postprzez Ewunia » 13 Lut 2019, 20:00

To może i Ja dołączę swoje kilka zdań na temat "Nivelium med krem -balsam do ciała.
Jak dla Mnie całkiem całkiem jest. Plusem jest to , że po posmarowaniu nie zostawia "tępości"podczas ubioru ciuchów.
Dla Mnie za krótko utrzymuje sie nawilżenie po posmarowaniu.
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron