Pura Natura Psoristop z wyciągiem mahonii

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Pura Natura Psoristop z wyciągiem mahonii

Postprzez Goscc » 10 Maj 2019, 09:30

Może poniższa informacja komuś się przyda:

Dlaczego kosmetyki Pura Natura Psoristop ?

Łuszczyca to choroba autoimmunologiczna, aczkolwiek prawidłowa pielęgnacja skóry łuszczycy wydłuża proces remisji, a nawroty są mniej intensywne i rzadsze.
Skóra łuszczycowa jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego do codziennego oczyszczania i nawilżania skóry dobrym rozwiązaniem są płyny i kremy naturalne.

Kluczową rolę odgrywa cenny wyciąg z Mahonii pospolitej, krzewu rosnącego na skalistych górach Ameryki Północnej;
co ciekawe struktura liścia mahonii bardzo przypomina ludzką skórę.
Już Indianie zauważyli, że korzeń mahonii przyspiesza gojenie ran, leczy choroby skórne czy rożnego rodzaju infekcje.
Mahonia zawiera naturalny antybiotyk: berberynę. Zawiera cenne alkaloidy mahoniowe o działaniu przeciwzapalnym,
które hamują wzrost patologicznych komórek w łuszczycy, tym samym zapobiegając nadmiernemu złuszczaniu.

Łagodzi świąd, zaczerwienienie i pieczenie. Mahonia jest skuteczna w leczeniu stanów zapalnych skóry, zrogowaciałej skóry (hiperkeratoza)
dlatego wykorzystywana jest do leczenia chorób przewlekłych skóry typu łuszczyca (psoriasis), wyprysków (egzema) czy trądziku (acne).

Ponadto wyciąg z liścia oliwnego to naturalny antybiotyk, a przy czym wspaniale nawilża skórę.

Pantenol- jedna z substancji witaminy B5, poprawia barierę lipidową naskórka, działa łagodząco na wszelkiego rodzaju zaczerwienia i podrażnienia skóry.

Żel aloesu stosuje się przy nadmiernej suchości skóry i reakcjach alergicznych.
Jest bogaty w biopierwiastki tj. jod i kwas metaborowy, wykazujące działania oczyszczające, bakteriobójcze i przeciwzapalne.

Kosmetyki PSORISTOP są zawsze wolne od:
Perfum, olejków eterycznych, alergenów, silikonów, parafiny, olei mineralnych, wosków i eterów, PEG, PPG, POE, glikolu,
petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych SLS / SLES /siarczanów parabenów, syntetycznych kolorantów,
alkoholu etylowego, chlorku sodu, plastikowych środków zagęszczających polimerów, dioksyn

Więcej informacji znajdziecie państwo na: https://naturahouse.sellingo.pl/pura-natura-psoristop-sucha-alergiczna-luszczyca-egzema

Pozdrawiam
Goscc
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka

Re: Pura Natura Psoristop z wyciągiem mahonii

Postprzez henia » 27 Cze 2019, 19:57

Otrzymaliśmy od producenta, do przetestowania, 3 zestawy kosmetyków z ekstraktem z korzenia mahonii.
Tu wieści o nich na naszej stronie http://www.biedronkowo.info/index.php/d ... istop.html
Zestawy poszły dziś do: Kasi, Ewy i Sławka(admina).
Pani Natali Sokoli dziękujemy za dary :ladybug7
Czekamy też na opinie testerów :gwiazdka Pozdrawiam :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator

Postprzez Ewunia » 02 Lip 2019, 17:02

Witam
Dzisiaj otrzymałam zestaw do przetestowania w skład którego wchodzi Szampon do włosów oraz Płyn do mycia ciała i twarzy firmy PURA NATURA.

Dziękuje producentowi oraz Heni za otrzymane kosmetyki do przetestowania.
Za jakiś czas opisze ich działanie.
Pozdawiam
Załączniki
kopie.jpg
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus

Postprzez kaska69 » 04 Lip 2019, 21:49

Bardzo dziekuje firmie oraz Heni za zestaw kosmetyków :kwiatek2
Ja dostałam : krem , szampon i płyn do mycia.

od jutra zaczynam testowanie, więc za kilka dni napiszę jak moja skóra reaguje na nie.

Jeszcze raz dziekuję :kwiatek6
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran

Postprzez Ewunia » 18 Lip 2019, 19:17

Witam serdecznie :)

Znalazłam chwilkę , aby napisać kilka zdań o jednym z produktów które dostałam do przetestowania.
Z dwóch produktów mianowicie szamponu oraz kremu do mycia , w obecnej chwili używałam tylko kremu do mycia jaka jest moja opinia ?
Szczerze ? Krem z pompką co ułatwia dobre dozowanie produktu, natomiast nie zauważyłam jakichkolwiek zmian i pomocy w leczeniu łuszczycy , krem sam w sobie pachnie jak szare mydło pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy po użyciu.

Krem do mycia nie spełnił moich oczekiwań.
Na temat szamponu nie napisze nic bo nie stosuje nie mam potrzeby ! Może ktoś z Was jest chętny to go odstąpie pod warunkiem ze zostanie On opisany.

Dziękuje za możliwość skorzystania z produktów ale nie za goszczą u Mnie na półce.

Pozdrawiam !
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość