Wsparcie

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Wsparcie

Postprzez henia » 16 Lip 2019, 20:22

W ramach letniej kampanii wsparcia, firmy współpracujące z nami - Cerko, Lefrosch, Farmina - wsparły nas swoimi produktami.

Mam zatem do podarowania: próbki i kilka "pełnych" produktów Cerko; Squamax(dużo); oraz
w ramach wsparcia serwisu Biedronkowo przekazujemy Państwu 30 sztuk Kremu Mediderm 100g oraz 30 sztuk Emulsji do kąpieli
.
Dziękuję Firmom za hojność :ladybug7

Potrzebujących proszę o kontakt: henia@biedronkowo.info. Pozdrawiam wieczornie :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Wsparcie

Postprzez henia » 18 Lip 2019, 12:20

Melduję, iż obiecane dary dotarły. Od poniedziałku zajmę się ich rozsyłką. Jeszcze raz pięknie dziękuję Darczyńcom - Cerka; Farmina; Lefrosch :ladybug7 :ladybug7 :ladybug7
Załączniki
sq.jpg
fa.jpg
ce.jpg
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: Wsparcie

Postprzez Ewunia » 18 Lip 2019, 19:22

Wow ! Ja jako osoba należąca do społeczności również chciałabym podziękować firmą za obdarowanie Nas swoimi produktami !

Firmy są z Nami od samego początku i nigdy nie odmówiły Nam jakiejkolwiek pomocy w postaci ich kosmetyków.
Jednak jest tak jak śpiewał Czesław Niemen :
"Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim".

Dziękuje bardzo :ladybug8
Pozdrawiam :)
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Wsparcie

Postprzez dora1000 » 26 Lip 2019, 11:12

Witam wszystkie biedroneczki.
Dziś i do mnie dotarła paczka. Dziękuję wszystkim Darczyńcom CERKO; Farmina ; Lefrosch za tak cenne produkty, wspomagające nas w walce z chorobą.
Nieoceniona jest Wasza postawa za lata współpracy z naszą społecznością. Bardzo dziękujemy za taką bezinteresowną postawę niesienia pomocy chorym. W imieniu naszej grupy jeszcze raz dziękujmy za wszystko, a przede wszystkim, że zawsze jesteście z Nami kiedy was potrzebujemy.

Z wyrazami wdzięczności
Dorota
dora1000
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 92
Rejestracja: 14 Wrz 2016, 13:18

Re: Wsparcie

Postprzez mirka102 » 26 Lip 2019, 11:22

Dzień dobry,

Jestem tu nowa i chciałam podziękować za otrzymanie produktów dla mojego wnuka. Już poprzednio otrzymałam produkty Firmy Cerko, Lefrosch, Farmina. Są to produkty nieocenione w leczeniu tej choroby. Dzięki możliwości testowania waszych produktów nauczyłam się pielęgnować skórę moje wnuczka. Jest duża różnica przed i po. Jeszcze raz dziękuję grupie i przede wszystkim Darczyńcom, że mogłam otrzymać produkty za darmo i je przetestować.

Pozdrawiam
Mirka
mirka102
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Lip 2019, 10:49

Re: Wsparcie

Postprzez Szater » 01 Sie 2019, 14:17

Do mnie tez dotarły dermokosmetyki,bardzo dziekuję.Najbardziej "zaprzyjazniłam sie " z produktami do kąpieli Medidermu,super,korzystam z każdej okazji aby je stosowac,teraz mam prezenty na dłuższy czas.Bardzo serdecznie dziekuję.Oczywiscie chetnie tez stosuje produkty Cerko,pod kazda postacia podobnie jak Lefrosch, Farmina.Cenie pomoc w walce z naszą chorobą.Raz jeszcze dziekuję i darczyncom i...Heni,która wie co komu najbardziej potrzebne :*
Szater
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 565
Rejestracja: 08 Lip 2013, 10:01
Miejscowość: Zielona Góra


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron