Pharmaceris P (PURI-ICHTILIUM) żel do mycia ciała i skóry gł

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez henia » 23 Kwi 2012, 14:18

Również otrzymałam takowy podarunek od tej naszej szefowej :buzka Beti, dziękuję bardzo. Na razie czeka na swoją kolejkę-zaczęłam praktykować żel DermaSel. Ale jak tylko będzie w praniu, niechybnie dołączę tu Arturze, również ze swoimi spostrzeżeniami :banan0
henia
 

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez artsus » 24 Kwi 2012, 08:59

Z samego rana znów fontanna świeżości z żelem do kompania, muszę powiedzieć że świeżość u mnie utrzymywała się cały dzień. Po myciu skóra jest delikatna i natłuszczam już tylko kremem, na dzień Mavena - krem regenerujący a na wieczór Mediderm.
Na razie to całkowicie wystarcza i uwolniłem się od tłustych maści. Dodatkowo żel bardzo dobrze myje głowę i włosy, wreszcie są posłuszne i układają się jak chcę, albo mi się wydaje, albo rzeczywiście skóra głowy mniej się łuszczy, bo z głowy się nie sypie, zauważyłem to po ubraniach jak wcześniej musiałem strzepywać łupież. Na szczęście żel nie jest aż tak drogi i można sobie pozwolić na taki luksus. Bo to naprawdę luksus, takie mam uczucie po kąpieli z żelem.
To tyle moich spostrzeżeń, oczywiście nie ostatnich.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez Gosiaczek68 » 24 Kwi 2012, 10:23

Ja tez mam taki żel, i równiez jestem zadowolona. Uzywam go do mycia włosów jak i ciała. Dobrze sie pieni i przede wszystkim nie przesusza skóry co jest bardzo ważne. Skóra głowy faktycznie mniej sie łuszczy, a gdzie jest grupsza łuska to odpada sama.

Co do ceny to faktycznie nie taka znowu tragedia, fakt troche kosztuje, żel jest wydajny i wart swojej ceny.

Trzeba zauważyc że to dermokosmetyk, ale jednak Pharmaceris nas zaskakuje swoją skutecznością. :brawo

Pharmaceris u mnie ma za zadanie maksymalnie wydłużyć okres remisji, i niech tak sie stanie. :banan0 W obecnej chwili robie wszystko co tylko w mojej mocy by stan mojej skóry zachowąc w jak najlepszym stanie. Dlatego wszystkie polecane dermokosmetyki maja bardzo ważną role do odegrania w moim zyciu. :kwiatek7
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez Ewunia » 24 Kwi 2012, 19:18

Ja też mam ten żel i również go stosuje :) :banan1 Jestem z niego zadowolona :)
Stosuje go przede wszystkim na skórę głowy i powiem , że skóra się nie wysusza a przede wszystkim ustąpił świąd :) :gwiazdka7

Co do ceny fakt nie jest zbyt wysoka ale opłaca się kupić:) Żel jest bardzo wydajny :* i warty swojej ceny :ladybug7

No to chyba tyle :) :ladybug8

Beatko dziękuje Tobie za otrzymanie dermokosmetyku:) :*
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: Pharmaceris P

Postprzez dora1000 » 26 Kwi 2012, 15:24

Witam ja też dostałam do przetestowania żel do mycia głowy i ciała. Jak na daną chwilę dla mnie jest super. Może dlatego, że nie mam zaognionej skóry głowy. Fajnie nawilża i nie przesusza skóry. Używałam go dawno temu. W tamtym czasie nie do końca sprawdził się żel. Myślę, że zależne jest to od wielu czynników i w jakim stadium choroby jesteśmy. Tak samo miałam z dzięgciem. Mój organizm nie tolerował tej maści, a po paru miesiącach podeszłam do tego leku jeszcze raz i świetnie zadziałał i tu też uważam, że w moim przypadku musiałam podleczyć silne stany zapalne, a potem na nowo wprowadziłam lekarstwo z dobrym skutkiem więc tak naprawdę nie zniechęcajcie się. :ladybug3

Pozdrawiam
Dorota
dora1000
 

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez kaska69 » 29 Kwi 2012, 22:21

Też dostałam od Beatki ten żel

wielkie dzięki :kwiatek1

ponieważ do kąpieli używam Medidermu to Uzywam go jako szamponu, rewelacja, włosy są puszyste, a łuska schodzi i nie sypie sie jak łupież, skóra nie swędzi a to jest najważniejsze :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Pharmaceris - Żel do mycia ciała i skóry głowy

Postprzez Master of Chaoss » 01 Maj 2012, 23:27

Również i ja otrzymałem niespodziankę od Beaty w postaci tego żelu, i tak samo jak wszyscy powyżej dokładam swoje zdanie na wielki pozytyw, odstawiłem inne specyfiki szampony mydła i takie tam, ten żel robi sam wiecej jak kilka preparatow razem.
Już po 1 myciu skóra nawilżona, jedwabista sie zrobila i dlugo utrzymuje poczucie swierzosci na ciele, wlosy zrobily sie puszyste, po kilku krotnym myciu glowa tak szybko sie nie przetluszcza i wlosy nie trzeba az tak czesto myc, jednak robie to z wielka przyjemnoscią, jak juz napisał Artur, ten żel sprawił ze luksus jest w zasiegu mojej reki i stac mnie na niego czesciej niz mozna bylo sobie wyobrazic, polecam kazdemu nie tylko z problemami Ł :D
Dlaczego narodziłem się demonem? Cóż innego mogło powstać z umysłu, który mnie stworzył? Jestem zarówno jego optymizmem i pesymizmem, spokojem i szaleństwem, powodzeniem i porażką, miłością i nienawiścią, porządkiem i chaosem - jestem jego demonem...
Awatar użytkownika
Master of Chaoss
Administrator
Administrator
 
Posty: 176
Rejestracja: 12 Sty 2010, 19:02
Miejscowość: Połczyn Zdrój - Rugby

Re: Pharmaceris P (PURI-ICHTILIUM) żel do mycia ciała i skór

Postprzez henia » 11 Maj 2012, 18:22

Wspomniałam już tam gdzieś, że wspomniany żel do mycia ciała i głowy oraz krem do twarzy- marki Pharmaceris P, praktykowałam na tym swoim wyjeździe. W pełni popieram wypowiedzi poprzedników: żel doskonale się pieni, nawilża, nie ściąga skóry. Wydajny o przyjemnym zapachu.
Krem do twarzy- rewelka. Bez poparzeń( a sloneczko najebu...ało, że ło matko) bez "tłustości" doskonale i szybko się wchłaniał. Sprawdził się. Polecam :gwiazdka6
henia
 

Re: Pharmaceris P (PURI-ICHTILIUM) żel do mycia ciała i skór

Postprzez kaska69 » 13 Maj 2012, 20:44

Ten krem jest rewelacujny :gwiazdka4 jak się chodzi na lampy, nie pali mi się skóra na twarzy, bo tam najszybciej miałam poparzona skóre :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: Pharmaceris P (PURI-ICHTILIUM) żel do mycia ciała i skór

Postprzez Ewunia » 13 Maj 2012, 21:18

Ja zakończyłam stosowanie już żelu do mycia ciała i skóry głowy i powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona .

Dlatego ze skóra nie swędzi i moje włosy odżyły :)

Beatko dziękuje Tobie za możliwość przetestowania żelu:) :banan0

Buziaki:) :ladybug7
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

cron