balsam MAVENA I kremy EUBOS

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez kaska69 » 19 Lut 2012, 20:19

Witam,

dostałam balsam z liposomami do ciała MG46 ( z magnezem) z solą z morza martwego, z magnezem, mocznikiem i lipidami z firmy MAVENA. Dla mnie Pachnie jak z dodatkiem dobrej aromatycznej herbaty :gwiazdka7

użyłam go dzisiaj po porannej kąpieli pierwszy raz. Nasmarowałam nim łokcie, plecy i, pośladki brzuch. Super nawilża, szybko się wchłania, palmy łuszczycowe zrobiły się czerwone, ale nie pokazuje się przez 4-5 godzin nie pokazuje się łuska. Ponieważ na noc smaruję sie maścią ten baslam i kremy w/w bede uzywać rano.

Kremy Eubos - do rąk do twarzy i balsam nawilżający do ciała .Użyłam rano, balsamem natarłam nogi - jakie gładkie ..super,kremy użyłam w/g wskazń, bardzo ładnie pachną, świetnie nawilzają, przez długi czas nie nachodzi łuska


za kilka dni opiszę jakie odczucia po dłuższym używaniu :ladybug7

Bardzo dziękuję za mozliwość testowania tych kosmetyków.

Beatko dzieki wielkie :kwiatek7
Załączniki
SL371875.JPG
SL371869.JPG
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez kaska69 » 21 Lut 2012, 20:47

Jak wiecie od niedzieli stosuje nowe kosmetyki, i sa super. :brawo :brawo Skóra świetnie nawilzona, place łuszczycowe przez kila godzin są rózowe, bez łuski,

Bardzo jestem zadowolona. :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez dorotka79 » 22 Lut 2012, 23:55

Spróbuj jeszcze Eubos shower z oliwką!!!! YYYaammmiiiii!!!!
dorotka79
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 91
Rejestracja: 09 Lut 2012, 00:21

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez kaska69 » 24 Lut 2012, 23:09

Witaj Dorotko,

jutro w Poznaniu bedzie spotkanie z Pania Przedstawicielką tych firm.
Mam nadzieje dowiedzieć się czegos o innych kosmetykach. Jak na razie jestem bardzo z nich zadowolona :banan0
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez kaska69 » 13 Mar 2012, 22:30

skończył mi sie balsam, próbki tez......
bardzo fajny jest szampon, włosy nie są tłuste, a łuska ładnie schodzi.....i nie śmierdzi tak jak polytar dziegciem, bardzo go polecam

bardzo fajny jest też krem do stóp, świetnie nawilża , pięty są gładziutkie.nawet mój małżonek go używał i sobie go chwalił

...super.....

ciało po nich jest bardzo gładkie, nawilżone, nie podrażniają mnie, uważam ze warte zakupu, szkoda tylko ze te preparaty sa takie drogie :ladybug7
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez henia » 14 Mar 2012, 12:42

Moje doświadczenia z dermokosmetykami tej marki, jak na razie oparte są o praktykowanie próbek, którymi zechciała nas firma obdzielić hojnie. A, że na dziś u mnie większych zmian łuszczycowych brak, to maziam nimi te miejsca gdzie ł. siedziała.W całej rozciągłości popieram to, co nam tu Kasieńka napisała. Nawet na zdrowe ciało, dermokosmetyki tej marki sprawdzają się w sensie nawilżania ciała.

Zaskoczył mnie mocznik, maźnęłam się gdzieś tam na drobne skaleczenie, i poczułam, że on tam w tym składzie jest :lol:

Po tych próbach moich, zastanawiam się poważnie nad zakupem ich kremu do stóp. Mam problem pękających pięt, próbki sprawdzały się tu rewelacyjnie :D
henia
 


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości