balsam MAVENA I kremy EUBOS

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez Jola76 » 21 Lut 2012, 19:02

Witam!
Jestem, można powiedzieć "świeżutkim" łuszczykiem. Dzięki znajomości z Beti dotarły do moich rąk kosmetyki firmy MAVENA i EUBOS. Już po pierwszych dwóch dniach stosowania moja skóra stała się jakby gładsza, bardziej nawilżona. Działają przede wszystkim kojąco. Kosmetyki te, nie mają może ciekawego zapachu. Przypominają raczej mieszankę ziół, ale za to super się wchłaniają, nie przylepiając do ubrania. Po dłuższym ich stosowaniu nie omieszkam odezwać się ponownie, by Wam wszystkim "przyjaciołom niedoli" powiedzieć o efektach działania tych kosmetyków.

Pozdrawiam, :ladybug4
Jola76
Nowa Biedroneczka
Nowa Biedroneczka
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 Lut 2012, 18:24

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez artsus » 25 Kwi 2012, 08:22

Przyznaję że Mavena produkuje bardzo dobre kosmetyki do skóry suchej, Eubosa jeszcze nie testowałem.
"Dziwacy upiększają świat" - Maksym Gorkin
___________________________________________________________________
Strony, serwisy internetowe - administracja i zarządzanie treścią - 506 905 800
Awatar użytkownika
artsus
Administrator
Administrator
 
Posty: 307
Rejestracja: 07 Sty 2010, 23:06
Miejscowość: Połczyn Zdrój

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez Ewunia » 25 Kwi 2012, 16:20

Osobiście nie stosowałam tych dermokosmentyków, ale jestem ciekawa jak zadziałają na Ciebie :gwiazdka7

Jolu czekam na kolejne sprawozdanie ze stosowania dermokosmetyków :)

Oczywiście życze powodzenia :) :gwiazdka3
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez puma » 10 Maj 2012, 14:36

dzięki uprzejmości naszej kochanej Beatki dostałam dziś pakiet dermokosmetyków- krem mavena i saszetki eubos- kremy do rąk, stóp, balsamy do ciała, kremy do twarzy, szampony, oraz mydełko w kostce. od dziś odstawiam wszystko inne (czyli mediderm :wink: ) i zabieram się za próbki. za kilka dni napiszę w odpowiednich działach jak co na mnie podziałało :gwiazdka6

Beatko jeszcze raz serdecznie dziękuję :serduszka
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez basia46 » 11 Maj 2012, 07:32

Jako że i ja korzystam z tej uprzejmości wczoraj wypróbowałam pierwszą próbkę po dotarciu przesyłki :gwiazdka9 :gwiazdka9
dotychczas po mocznikowych skóra wariowała tym razem jednak obeszło się bez niespodzianek narazie :wink: może to efekt innych dodatków do mocznika jak wcześniej??????????????????
spróbowałam najpierw dłoń dziś zobaczę dalej :gwiazdka9 :gwiazdka9 :gwiazdka9
"Można żyć na dwa sposoby: jakby cuda nie istniały, i jakby - wszystko było cudem. Wierzę w ten drugi sposób". - A. Einstein
Awatar użytkownika
basia46
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 612
Rejestracja: 03 Gru 2011, 14:20

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez puma » 13 Maj 2012, 11:53

wczoraj wieczorem użyłam próbki z serii eubos. świetne są :) balsam do stóp rewelka, tak nawilża, że jeszcze teraz skóra jest mięciutka, szczególnie pięty bo zawsze mam tam szorstką skórę (niekiedy pęka, chociaż teraz akurat nie). saszetka jak na próbkę jest tak konkretne wypełniona kremem, że machnęłam za jednym razem nie tylko stopy ale i całe nogi. na udach nie mam obecnie zmian ale skóra jest tak sucha, że mogę sobie paznokciami po niej pisać. po balsamie (do stóp :wink: ) jest suuuper, ulga natychmiastowa. krem jest dość tłusty ale ładnie się rozsmarowuje, pozostawia film na skórze. nie wiem na jak długo bo poszłam spać i pewnie połowa wtarła się w pościele :P
dzisiaj pójdą w ruch inne saszetki, dam znać co i jak :D
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez waldek68 » 13 Maj 2012, 12:03

Puma dobrze ze piszesz o tym kremie ,zmian teraz nie mam ale moje piety ....tu problem zawsze musze sprawdzic .To mozna kupic w aptece ???
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez Gosiaczek68 » 13 Maj 2012, 12:24

Tyle tych ahów i ehów co do Eubusa,ze w końcu sie zmobilizowałam i wysmarowałm wczoraj wieczorem moje stópki balsamem do stóp i musze powiedzieć ze do dzis jeszcze mam te moje kulfoniki nawilżone. Stopy faktycznie nie sa szorstkie i delikatne.
Tego specyfiku w jednej saszetce jest tyle, że starcczy na kilka smarowań, no przynajmniej na dwa smarowanka :D
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez BT37 » 13 Maj 2012, 15:24

Waldku, kosmetyki Eubos kupisz w aptece. Na stronie głównej mamy zakładkę "polecamy" kliknij w logo Eubos i tam znajdziesz adresy aptek w Twojej oklicy lub internetowych prowadzących sprzedaż kosmetyków Eubos:
http://www.eubos-med.pl/index.php/gdzie-kupic
Pozdrawiam cieplutko :gwiazdka6
" Wyrokiem losu z ludżmi się bratamy; Nikt nie podąża sam. Cokolwiek w życiu innym damy, zwraca się zawsze nam. " Edwin Markham
Awatar użytkownika
BT37
Administrator
Administrator
 
Posty: 1012
Rejestracja: 08 Sty 2010, 00:19

Re: balsam MAVENA I kremy EUBOS

Postprzez waldek68 » 13 Maj 2012, 15:32

Wielkie dzieki musze przetestowac na sobie .Pozdrawiam
waldek68
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 63
Rejestracja: 12 Maj 2012, 09:43

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości

cron