Medigel

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Medigel

Postprzez Gosiaczek68 » 28 Mar 2012, 12:47

Dzieki uprzejmości firmy kosmetycznej Dermoestetica oraz BT37, mam przyjemność przetestowac dermokosmetyki
MEDIGEL - krem do ciała
MEDIGEL - olejek do kąpieli

Image


Krem do ciała - Nawilżający balsam do ciała z mleczanem amonu (Ammonium Lactate 12%), przeznaczony do pielęgnacji bardzo suchej i atopowej skóry, łuszczycy, efektu rybiej łuski czy hiperkeratozy (nadmiernych zrogowaceń skóry jak odciski, modzele, pęknięcia i zgrubienia, które dotykają często osoby z haluxami, płaskostopiem, nadwagą, noszące nieodpowiednie obuwie)


Olejek do kąpieli - Szczególnie polecany dla osób, które mają tendencję do atopii, łuszczycy i efektu rybiej łuski. Jest również doskonały dla bardzo suchej i szorstkiej skóry oraz hiperkeratozy (nadmiernych zrogowaceń skóry jak odciski, modzele, pęknięcia i zgrubienia, które dotykają często osoby z haluxami, płaskostopiem, nadwagą, noszące nieodpowiednie obuwie)

Tyle z teorii gdyby chciał ktoś wgłebić sie w skład preparatów zapraszam na strone.
http://dermoestetica.pl/apliderm/115.html

Moje spostrzezenia po pierwszym użyciu , olekek do kapieli świetnie sprawdza sie w roli żelu pod prysznic,jako że nie przepadam za kąpielą, takoż go zastosowałam ale też nie omieszkam zastosowac go do wanny. Lekko sie pieni, można spokojnie zastosowac do mycia bez srodków takich jak mydło czy żel. Skóra jest sliska i baaaardzo gładka a przy tym pieknie pachnie świeżością i zapach utrzymuje sie na skórze cały dzień.

Po takim cudnym prysznicu zastosowałm krem do ciała. Krem jest bardzo tłusty, co z kolei bardzo mi odpowiada bo lubie tłuste kosmetyki. Może za duzo go zastosowałm bo słabo sie wchłonął w skóre, ale skóra była bardzo dobrze nawilżona, nawilżenie utrzymywało sie cały dzień. Ubrań nie brudzi, zapach podobny do olejku.

Moja skóra jest bardzo mocno wysuszona po leczeniu dziegciami, trzeszczy i ściera się martwy nakórek, mam nadziej że preparaty MEDIGEL uspokoja na tyle moja skórę ze uchronie sie od nawrotów łuszczycy.

Tyle moich spostrzeżen po pierwszym użyciu, odezwe sie za jakiś czas. :ladybug8


07-03-2012
Czyli sie odzywam ponownie.
Polecam te kosmetyki, nareszcie moja skóra przestała "trzeszczeć".
Olejek do kąpieli spełnia swoje zadanie, a mleczko jest po prostu super. Bardzo dobrze nawilza, długo sie utrzymuje na skórze, skóra jest gładka i jedwabista, a przy tym zapach jest delikatny i tez długo sie utrzymuje.

Z czystym sercem moge polecic u mnie zdaje egzamin celująco.
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medigel

Postprzez Gosiaczek68 » 07 Kwi 2012, 19:54

Poniewaz edytowałm swój wpis przesyłam :buzka
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: Medigel

Postprzez Gosiaczek68 » 06 Cze 2012, 09:49

Medigel sie skończył. Jest bardzo wydajny starcza na długo, olejek do kąpieli "wyszedł" już wcześniej, kąpiel w nim to sama przyjemność. Balsam to rewelacja, skóra jest nawilżona na długo, wystarczy niewielka ilosc by rozprowadzić po skórze.

Polecam wszystkim ja na pewno jeszcze skorzystam. :buzka

A tak na marginesie to jest mój 100-ny post hip hip hura :banan0
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

cron