CERKO

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

CERKO

Postprzez Jesza » 29 Mar 2012, 18:59

Preparaty,które otrzymałem to; próbki cerkoderm 15,cerkoderm 30 i cerkogel.

Cerkoderm 15 i 30 coś nie coś poprawia stan skóry,nawilża ją,ale minimalnie. Może później efekty będą lepsze

Cerkogel-po kilku użyciach minimalny efekt.

C.D.N :P
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez henia » 29 Mar 2012, 20:26

Mam taki zestaw :banan1

Image

Cerkoderm 15 i Cerkogel stosuję na łokcie - tam siedziała ł., i mam jakiś dziwne uczucie, ze chce się jej powróć :evil:
Krem stosuję na spierzchniętą skórę dłoni.

Kosmetyki są bezwonne, dobrze się wchłaniają, nieźle nawilżają. Po zastosowaniu, na skórze nie pozostaje na niej tłusty film.

Na ile skuteczne? Wysmarujemy, zobaczymy :ladybug4
henia
 

Re: CERKO

Postprzez Gosiaczek68 » 29 Mar 2012, 22:01

Ja również posiadam taki zestaw.

Polecam Ceroderm30 złuszczający krem, czyli bardzo dobrze sie ściera łuska. Posmarowałm małżowinę uszną i łuska zeszła.

Cerkoderm15- 15% krem mocznikowy z kwasem mlekowym, dobrze sie sprawdza do nawilżenia przesuszonych miejsc, u mni właśnie uszy.

Cerkogel na owłosioną skóre głowy nie tłuści włosów, skóra stała sie elastyczna i dobrze nawilżona, nie ma uczucia ściąnięcia, i chłodzi. Wada- włosy sa sztywne i tępe. :twisted:

Zestaw zastosowałam właśnie na uszy i skórę gówy, zobaczymy jak sobie poradzi. :D
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: CERKO

Postprzez puma » 31 Mar 2012, 22:46

ja również mam kilka preparatów z tej serii :) konkretnie cerkosol i cerkogel. cerkosol jest w formie płynu na skórę głowy, tłuści włosy ale świetnie likwiduje łuskę, świetny również na uporczywy łupież (jak ktoś ma). cerkogel jest mniej tłusty, mogę użyć rano i przenosić cały dzień bez mycia włosów. również likwiduje łuskę i świetnie nawilża skórę głowy, nie mam uczucia ściągania i nie swędzi. generalnie niedrogie i fajne, polecam :)
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Re: CERKO

Postprzez justyna_bydg » 01 Kwi 2012, 13:10

Witam serdecznie
I ja mam taki zestawik do testowanka,cerkogel ten na glowe jest dobry ale niestety drogi i sa male buteleczk ina moja lepetyne bym musiala miec 3 na raz hihi,reszta niestety stoi w lazience i czekam niewiem na co chyba az cala mnie wysypie to wtedy moze sie zmotywuje....Bet mnie zabije jak tu zajrzy...chcialam troche wiecej napisac o mojej przygodzoe z pania ł ale nebardzo wiem gdzie to umiescic. :oops:
justyna_bydg
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Sty 2012, 20:02

Re: CERKO

Postprzez Jesza » 01 Kwi 2012, 18:21

Próbki się skończyły.
Powiem tak;
Cerkoderm 30 muszę sobie kupić,bo u mnie świetnie działa. Szczególnie na łuskę w uszach szybko ją likwiduje.A z tym był dość spory problem bo nie jest to łatwe miejsce do leczenia. Godny polecenia.
Ocena 10/10 Działanie w 100% zgodne z opisem producenta.


Cerkoderm 15 Jeśli chodzi o nawilżenie,mogę się zgodzić,ale czy złuszcza-tak sobie. Jeśli łuska jest niewielka to tak,ale przy grubszej warstwie znacznie lepiej sprawdza się 30.


Cerkogel; Działać, działa,ale na efekty musiałem trochę poczekać.Polecam każdemu,kto nie lubi kilka razy zmywać tłustych maści z głowy ;)

Wszystkie trzy preparaty stosowałem zgodnie z zaleceniami producenta.
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez Gosiaczek68 » 01 Kwi 2012, 20:57

Cerkoderm15 reaczej powinien nawilżac przesuszone miejsca, w moim przypadku po złuszczeniu łuski w uszach cerodermem 30 smaruje cekonedmem 15 -czyli nawilżam, zobaczymy czy sie sprawdzi przy dłuższym stosowaniem, na razie spełnia swoja funkcje.

Cerkogel sie skończył podobnie jak u mijego przdmówcy, ale warto zakupić, przede wszystkim nie tłusci włosów, i dobrze nawilża. :)
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: CERKO

Postprzez Jesza » 02 Kwi 2012, 10:25

A jeszcze zapomniałem dodać w miejscach, w których używałem cerkodermu 30 zmiany jakby troche zbladły
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez Gosiaczek68 » 06 Cze 2012, 09:57

Polecam Cerkogel do pielegnacji suchej skóry. Ma postac żelu i jest przeznaczony przede wszystkim do stosowania na owłosiona skóre głowy. Przy umiejetnym zastosowaniu, (czyli wcieramy w skóre, a nie we włosy) nie tłusci włosów, skóra jest nawilzona i nie ściąga skóry, eliminuje swędzenie. Jedyne ale to to, że nie stosuje tego systematycznie, ostatnio brak mi samozaparcia. :oops:
Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!
— Phil Bosmans
Słoneczne Promyki Przyjaźni
Awatar użytkownika
Gosiaczek68
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 484
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:26

Re: CERKO

Postprzez puma » 06 Cze 2012, 13:33

a szkoda gosiaczku :) bo ja właśnie tym żelem zlikwidowałam sobie wszystkie zmiany we włosach. smarowałam raz dziennie. po wykończeniu żelu powróciły tylko zmiany za uszami, reszta głowy narazie trzyma się dzielnie :banan0
miły kotek
puma
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 278
Rejestracja: 31 Sty 2010, 18:12

Następna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron