CERKO

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: CERKO

Postprzez kaska69 » 06 Lip 2017, 21:30

Dzieki Heniulka, ja też się ciesze ze cos mi pomaga, ten żel slicznie wygładza mi skóre i zostawia taka lekke ochronna warstwę na skórze. Naprawdę jest super ale nigdzie go nie ma. Tak wię czekam na jakieś wieści.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CERKO

Postprzez henia » 10 Lip 2017, 09:44

Kasiu - oto odp. Przedstawiciela Producenta:
proszę podać adres p. Kasi podeślę próbki. Produkt jest nowy i stąd problemy z dostępnością. Podpytam przedstawicielkę z Poznania o dostępność w aptekach.


Adres oczywiście poszedł :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: CERKO

Postprzez kaska69 » 10 Lip 2017, 21:22

Heniu kochana, bardzo Ci dziekuję :kwiatek6 dzieki Twojemu zaangażowanie bedę miała ten żel

Wielkie podziękowania ślę dla Pani z centrali w Gdańska i dla Pani z oddziału w Poznaniu.
Kolejny raz firma CERKO pokazała ze zależy Jej na nas.
Wystarczył Twój mail Heniu i moje zapytanie do oddziału w Poznaniu i jest natychmiastowa reakcja. Pani z Gdańska przesyła mi próbki, a Pani z Poznania załatwiła ze już jutro wieczorem będzie specjalnie dla mnie tubka tego żelu.
Nadmienię ze nie pierwszy firma CERKO mi pomaga. Już kiedyś szukałam CERKOBALM i w podobny sposób mi pomogli. Tu też bardzo pomogła mi Heniulka.
Wspomnę też ze na każde spotkanie otrzymujemy Cerko próbki ich produktów.

Wiem ze zwykłe DZIĘKUJĘ to za mało za WASZĄ POMOC, dlatego piszę BARDZO, BARDZO , BARDZO WAM DZIĘKUJĘ. :serduszka

a Wam kochane Biedroneczki polecam ten żel bo jest REWELACYJNY.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CERKO

Postprzez Jesza » 30 Gru 2017, 22:11

po ok tygodniu stosowania produktow cerkobalm i cerkobaza mogę powiedziec,ze ten drugi jest rewelacyjny i napewno na stałe zagosci w moim domu :] doskonale nawilza i natluszcza skore bez uczucia lepkosci skora jest miekka elastyczna i co najwazniejsze nie pęka. Jako,ze mamy pore roku jaka mamy mialem problem z suchymi i pekajacymi dłońmi,na ustach to samo teraz jak reka odjal.
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez henia » 31 Gru 2017, 12:38

Moja skóra również lubi wszystko co z http://www.cosmetics.cerko.pl

Mocznik w nich zawarty działa na mnie rewelacyjnie - i czy to są zmiany ł., czy pękające pięty, to no problem :gwiazdka
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: CERKO

Postprzez Jesza » 02 Sty 2018, 12:36

W zestawie były również probki zelu do mycia cerkopil dobrze oczyszczaja skore nie powodujac wysuszenia,dobrze sie sprawdza przed nałozeniem masci.
cerkobaza nadal sprawdza sie rewelacyjnie :D


Mam pytanie znalazlem na stronie producenta w zakladce nowosc CERKODERM 40 wie ktos gdzie to mozna kupic?
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez henia » 02 Sty 2018, 13:34

Jesza napisał(a):Mam pytanie znalazlem na stronie producenta w zakladce nowosc CERKODERM 40 wie ktos gdzie to mozna kupic?


Poszło zapytanie do przedstawiciela Producenta, trochę cierpliwości poproszę :ladybug4
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: CERKO

Postprzez henia » 03 Sty 2018, 13:38

Mamy już odp. Przedstawiciela Producenta(Pani Agnieszko - pięknie dziękujemy za Pani operatywność ale też wrażliwość na te nasze wszystkie zapytania :ladybug3 )

Agnieszka Sontowska napisała:
[...]Nie mamy w okolicach Żywca przedstawiciela dlatego ciężko mi podpowiedzieć, w której aptece jest nasz nowy krem.
Z każdej sytuacji jest jednak wyjście :) proszę podać adres osoby, która potrzebuje produktu. Na początek podeślę próbki :)
Proszę próbować nakłonić farmaceutę do sprowadzenia preparatu do apteki. Jest dostępny w hurtowniach. Jak się nie uda proszę o kontakt.


Zatem Arturze, jaka decyzja? chcesz te próbki?

Cytuję P. Agnieszkę mając nadzieję, że jej wypowiedź będzie pomocna również innym zainteresowanym - bardzo skutecznymi produktami http://www.cosmetics.cerko.pl
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

Re: CERKO

Postprzez Jesza » 03 Sty 2018, 13:52

Tak,jesli mozna to poprosze. Rozmawialem z zaprzyjazniona farmaceutka nie maja tego na hurtowni,popytam w innych aptekach.

Dzieki za pomoc
"...diabeł mnie szarpie,trzyma za uszy
dokąd wariacie chcesz wyruszyc..."
Awatar użytkownika
Jesza
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 20 Mar 2012, 22:14

Re: CERKO

Postprzez henia » 04 Sty 2018, 00:51

Namiary przekazane :)
Awatar użytkownika
henia
Administrator
Administrator
 
Posty: 236
Rejestracja: 22 Sie 2016, 19:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron