CERKO

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Re: CERKO

Postprzez BEATA » 13 Gru 2012, 22:48

Ja również będę tu opisywała próbki za które chciałam serdecznie podziękować, skończyła mi się właśnie Cerkobalm to jest balsam z B- karotenem do pielęgnacji suchej skóry, dla mnie świetny dobrze mi skórę nawilżał, długo się utrzymywał na ciele, no i cieszyłam się że to jest próbka bo pracuję na hali produkcyjnej i nie mam gdzie włożyć dużego dermokosmetyku bo nie zmieści mi się w kieszeni a do szatni nie mogę chodzić żeby się posmarować nawilżyć skórę bo to jest za daleko, więc ta próbeczka mi spokojnie się mieściła i jak byłam w łazience to zawsze sobie maznęłam :gwiazdka5 szkoda że nie można takich próbek kupić. Resztę Cerko opiszę po zużyciu.
BEATA
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 86
Rejestracja: 03 Cze 2012, 22:36

Re: CERKO

Postprzez dora1000 » 14 Gru 2012, 12:23

Ja bardzo sobie chwale Cerkoderm 15. Jak dla mnie bardzo służy. Z wyższym natężeniem już nie mogę używać produktów , bo jak dla mnie są za mocne. Podrażniają mi skórę i strasznie piecze mnie skóra. :ladybug4
dora1000
 

Re: CERKO

Postprzez Hala1 » 01 Sty 2013, 20:51

Ostatnio mnie sypnęło i jak to u mnie łuska bardzo szybko zaczęła narastać i wypróbowałam Cerkoderm 15 i 30 kórych próbki otrzymałam od Beatki i stwierdzam, że u mnie sprawdza się doskonale. Zmiany pięknie się spłaszczyły i skora w chorych miejscach zmiękła. Myślę, że pomoże mi to przetrwać kres wysypu i zaostrzenia. :gwiazdka7
Hala1
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 52
Rejestracja: 15 Lip 2012, 11:21
Miejscowość: Częstochowa

Re: CERKO

Postprzez JuliaP » 06 Mar 2013, 18:40

Ja używam Cerkoderm 15 i tak jak piszecie niesamowicie zmiękcza on skórę.
Mam jeszcze małe plamki łuszczycy na płatku ucha i na łokciach i faktycznie przy stosowaniu Cerkodermu one bledną. Natomiast takiego działania nie ma w przypadku zmiany na głowie...na głowie Cerkoderm mnie podrażnia (piecze) ale to prawdopodobnie z racji ciągłego swędzenia i drapania. Sama nie wiem.

Ogólnie polecam do wypróbowania.
Ostatnio edytowany przez JuliaP, 25 Mar 2013, 17:34, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: CERKO

Postprzez Ewunia » 06 Mar 2013, 20:43

Ja używałam jakiś czas praparatów firmy CERKO ale jakoś nie uważam ich jakoś za rewelacyjne . Na moja skórę głowy i skórę ciała nie zadziałały wogóle .A tym bardziej jestem na nie uczulona . Ponieważ po każdym posmarowaniu zmian łuszczycowych , zmiany zaczęły robić się strasznie czerwone i powiększały się .
Ewunia
Biedronkowy Wiarus
Biedronkowy Wiarus
 
Posty: 289
Rejestracja: 11 Sty 2012, 18:17

Re: CERKO

Postprzez marynarz » 06 Mar 2013, 21:12

Preparaty firmy CERKO miałem okazję wypróbować z otrzymanych bezpłatnych próbek. W moim przypadku produkty nie spełniły oczekiwań, po nałożeniu powodowały zwiększenie swędzenia i zaczerwienienie zmian. :gwiazdka7
marynarz
 

Re: CERKO

Postprzez magdzia_dab » 06 Mar 2013, 22:22

Otrzymałam już kilkakrotnie próbki CERKO, niestety nie spełniły one moich oczekiwań, ponieważ obojętnie w jakim okresie je stosowałam ( to znaczy czy w nasileniu zaognienia skóry czy w uśpieniu łuszczycowym) skóra po zastosowaniu Cerko 15 czy 30 piekła, odczuwałam silny świąd oraz zaczerwienienie
Awatar użytkownika
magdzia_dab
Super Biedroneczka
Super Biedroneczka
 
Posty: 148
Rejestracja: 11 Paź 2012, 14:14

Re: CERKO

Postprzez kaska69 » 24 Mar 2013, 21:44

Ja dostałam zestaw Cerkogel 30, Cerkoderm15 .
Cekogel 30 jest na skore głowy, świetnie zadziałał , łuska ładnie zeszła, skóra nawilzona.
Niestety po Cerkoderm15 skóra zaczeła mnie strasznie piec, nie wiem czemu, ale czułam sie jakby mi gorace żelazko dokładano. Dziwne ze jeden specyfik z tej samej serii nie uczula, a drugi uczula.
Awatar użytkownika
kaska69
Biedronkowy Weteran
Biedronkowy Weteran
 
Posty: 451
Rejestracja: 27 Sty 2010, 23:07

Re: CERKO

Postprzez JuliaP » 25 Mar 2013, 17:33

A no właśnie....ja też mam tak po Cerkodermie na zmianie na głowie - pali żywym ogniem i swędzi. O dziwo na łokciach nie.
Cerkogelu nie próbowałam, ale może kiedyś....

To pewnie jakaś reakcja na składniki dodatkowe, no bo raczej nie na mocznik, bo on jest i w jednym i w drugim preparacie.
Awatar użytkownika
JuliaP
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 37
Rejestracja: 06 Mar 2013, 13:08

Re: CERKO

Postprzez joanna4213 » 26 Kwi 2013, 20:29

Wykorzystałam pare próbek CERKODERM 15 i jestem zadowolona z preparatu. Jest to krem z 15% mocznikiem z AHA. Bardzo dobrze nawilża skórę, skóra jest jedweabista, gładka, nie swędzi. Krem bardzo dobrze się rozprowadza po ciele, bezwonny. Wskazania: skóra sucha, łuszczaca się z tendencja do nadmiernego rogowacenia.
Beatko dziekuje za wszystkie próbki :brawo
joanna4213
Odwiedzająca Biedroneczka
Odwiedzająca Biedroneczka
 
Posty: 13
Rejestracja: 12 Lut 2013, 18:55
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron