Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Dział poświęcony wszystkim kosmetykom dla skóry wrażliwej i zmienionej chorobowo przez łuszczycę.

Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez szczepol » 31 Mar 2012, 09:39

Witam dawno nie gościłem na forum jednak teraz troche czasu poświęce czekam na dermokosmetyki do testowania ale zanim je dostane chce wam zaproponować super maseczke możecie mi nie wierzyć ale od czasu jak stosuje ten balsam moja łuszczyca jest łagodna jak baranek
maseczka ta to : Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Skład


Vaseline, Sulphide- sulphide salty mineral water, Lanoline, Methylcelluloze, Etanol, Kaolin, Rosa Oil, Sodium benzoate, Polyacrylamide (C13-14 isoparaffin) laureth-7, Methylparaben.

Działanie

•pielęgnuje skórę suchą, zrogowaciałą, nadmiernie złuszczającą się, oddziaływuje na skórę wybitnie kojąco przynosząc wyraźną ulgę zmęczonym i obolałym nogom,
•pielęgnuje skórę o rozszerzonych naczynkach i skłonności do czerwienienia się,
•usuwa z powierzchni skóry warstwę obumarłych komórek (peeling), ułatwia naturalną regenerację suchej i popękanej skóry na piętach i stopach oraz łokciach,
•zmniejsza lub usuwa rozstępy i cellulit, ujędrnia, wygładza i napina skórę, dzięki czemu wysmukla i modeluje sylwetkę,
•masaż "maską siarczkową" pobudza mikrokrążenie w skórze, co znacznie przyspiesza przemianę materii (np. spalanie tłuszczów), daje uczucie relaksu i świeżości, wywiera korzystny wpływ na jędrność, elastyczność, gładkość ud, bioder i pośladków.

Dawkowanie


Maskę (krem) wmasować w skórę ciała lub skórę w okolicy stawów, po czym można wziąć kąpiel w wannie z dodatkiem Żelu siarczkowego do kąpieli i aromaterapii (Dr Duda) - SPA lub spłukać po około 15 min. pod prysznicem. Wmasowując warstwę w skórę ciała lub w skórę w okolicy stawów można też zastosować maskę jako krem bez potrzeby spłukiwania wodą.



Image

Uploaded with ImageShack.us


Maseczka również pomaga na stawy bolące
zapach ma jakby jakiś perfum nie śmierdzi przynajmniej jak dla mnie łatwo się rozprowadza i wchłania jest troche tłusta ale taki nasz urok łuszczyków że nasza choroba nie lubi być sucha
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez andrzej » 31 Mar 2012, 20:36

witaj Szczepol dawno cię tu nie spotkałem powiedz jak tam po leczeniu biologicznym nic nie pisałeś czy są nawroty Ł. czy bierzesz dolej zastrzyki jak wyniki po zastrzykach.co ze stawówką, ja byłem w zeszłm tygodniu w Ustroniu ze skierowaniem powiedziano mi że czas oczekiwania na przyjęcie 3 lata.
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez szczepol » 01 Kwi 2012, 10:07

Witam dokładnie czas oczekiwania do ustronia to 3 lata chyba że pierwszy raz to do 5 miesięcy się dostaniesz, jest jeszcze jedna opcja jak lekarz ci napisze pilne przyjęcie to do 1 miesiąca normalnie to niestety 3 lata.
Jeżeli chodzi o leczenie biologiczne to już go nie mam po zaprzestaniu leczenia akurat u mnie nasilenie łuszczycy stawy napuchły i ob z 5 skoczyło na 100. Jak narazie lecze się w poradni reumatologicznej i często przebywam w szpitalu na dermie.
Rentę mi teraz przedłużyli na kolejne dwa lata. Ogólnie nie jest wesoło ale jakoś się kręci.
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez andrzej » 01 Kwi 2012, 14:15

witajcie.Szczepol ja dlatego pytałem o leczenie biologiczne bo dużo osób się domaga leczenia biologicznego, bo myślą że wezną zastrzyk raz na miesiąc i po łuszczycy ,a to nie wygląda tak dobrze i myśle że najlepiej to może opisać ktoś kto to przeszedł takie leczenie .miłego dnia :D
andrzej
Biedroneczka bardzo pomagajaca
Biedroneczka bardzo pomagajaca
 
Posty: 62
Rejestracja: 03 Maj 2010, 14:38

Re: Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez szczepol » 01 Kwi 2012, 17:58

Dokładnie z leczeniem biologicznym nie dla wszystkich jest tak różowo Powiem tak dopóki się bierze leki biologiczne jest ok, ale jak się zaprzestanie to nawrót choroby czasami z większą siłą, tak było w moim przypadku. Raz na miesiąc nic nie da takie leczenie, ja brałem zastrzyki 1raz na tydzień, jak mi leczenie cofli to po 3 tygodniach nawrót i wylądowałem w szpitalu. To tak że na jednych dobrze działa MTX, a na niektórych wcale. Andrzej ma rację
Image
Awatar użytkownika
szczepol
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
Biedroneczka zagnieżdżona na stałe
 
Posty: 49
Rejestracja: 19 Sty 2010, 22:49
Miejscowość: Zabrze

Re: Maska siarczkowa do ciała, SPA, Dr Duda

Postprzez henia » 02 Kwi 2012, 11:08

Od jakiegoś czasu, to ja modlę się, żeby takich opinii, jak Wasze, panowie, pojawiało się w necie jak najwięcej.
Jakaś dziwny trend się pojawił w wypowiedziach łuszczyków- jeden zastrzyk, i cud miód. Pomijam koszta, ale na litość-to nie tic tac, to ciężka, i dogłębna ingerencja w nasz organizm. Po tym "świat: już nigdy nie będzie taki sam.

Rozumiem, że jak mus to mus, i niektórzy z nas, innej drogi nie mają, niestety. Ale......

Panowie dziękuję :buzka
henia
 


Wróć do Dermokosmetyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości